Torjus feiret med Strandtorgetløpet
Postet av Litrim den 15. Mai 2013
Torjus Loen brukte kvelden til å feire sin 14 årsdag sammen med hele familen Loen på startstreken i Strandtorgetløpet. Han var sesielt godt fornøyd med at han kun var halvminuttet bak faren Fritjof. Litrim gratulerer så mye med dagen.
Det ble litt vått i kveld, men de fleste var fornøyd med at det bare ble duskregn. Ganske godt å løpe i, syntes de fleste som hadde funnet veien til Strandtorget for å løpe Strandtorgetløpet. Deltakerantallet sluttet på 207, det 3. løpet i årets karuselle med over 200 deltakere.
De kom langveis fra de som vant i kveld. Endre Aamodt, Bagn IL, Valdres Langløparlag kom i ensom majestet og var 26 sekunder foran Håkon Svaland, Birkenes. Tidligere vinner av Mesnaelva opp Monica Kørra, Ren Eng, FIK Friidrett var best blant jentene foran Therese Sjursen og Martine Korslund.
Resultater på nett: http://live.quicktiming.no/Main?eventUID=2964
Klasse: K0-15
Klasse: M0-15
Klasse: Trim mix (u/tid)
Klasse: Aktiv K16-35
Klasse: K16-29
Klasse: Aktiv M16-35
Klasse: M16-29
Klasse: K30-39
Klasse: M30-39
Klasse: K40-49
Klasse: M40-49
Klasse: K50-59
Klasse: M50-59
Klasse: K60-69
Klasse: M60-69
Klasse: K70+
Klasse: M70+
Det ble litt vått i kveld, men de fleste var fornøyd med at det bare ble duskregn. Ganske godt å løpe i, syntes de fleste som hadde funnet veien til Strandtorget for å løpe Strandtorgetløpet. Deltakerantallet sluttet på 207, det 3. løpet i årets karuselle med over 200 deltakere.
De kom langveis fra de som vant i kveld. Endre Aamodt, Bagn IL, Valdres Langløparlag kom i ensom majestet og var 26 sekunder foran Håkon Svaland, Birkenes. Tidligere vinner av Mesnaelva opp Monica Kørra, Ren Eng, FIK Friidrett var best blant jentene foran Therese Sjursen og Martine Korslund.
Resultater på nett: http://live.quicktiming.no/Main?eventUID=2964
Strandtorgetløpet
Klasse: K0-15
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Martine Korslund | Roterud IL | 43:00.5 | 00:00.0 |
2 | 8 | Sigrid Stakston | Søre Ål IL | 48:17.2 | 05:16.6 |
3 | 11 | Hege Lindvik Stubrud | Søre Ål IL / Søre Ål IL - Ski | 51:03.4 | 08:02.8 |
4 | 4 | Tiril Loen | Lillehammer Skiklub | 51:53.7 | 08:53.2 |
4 | 284 | Julie Egeberg Moger | Lillehammer Skiklubb | 51:53.7 | 08:53.1 |
6 | 293 | Fredrikke Holberg | Lillehammer IF / LIF | 55:00.0 | 11:59.4 |
Klasse: M0-15
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Andreas Bossum | Søre Ål il | 42:01.4 | 00:00.0 |
2 | 52 | Håvard Offigstad | Søre Ål IL | 42:10.0 | 00:08.5 |
3 | 25 | Torjus Loen | Lillehammer Skiklub | 42:57.8 | 00:56.3 |
4 | 36 | Ener Søberg Vaglum | Lillehammer IF - Friidrett | 44:03.1 | 02:01.6 |
5 | 32 | Anton Evensen | Søre Ål | 51:04.8 | 09:03.4 |
6 | 42 | Einar Hoff | E-CO Vannkraft | 52:01.1 | 09:59.6 |
7 | 38 | Trym Nesje-Haugli | Søre ål il | 52:27.3 | 10:25.9 |
8 | 26 | Sivert Raddum Skaug | Øyer/Tretten if | 54:16.9 | 12:15.4 |
9 | 45 | Isak Skari Berger | Lillehammer Skiklub | 55:53.3 | 13:51.8 |
10 | 30 | Kevin Lunde | lfh09 | 56:45.0 | 14:43.5 |
11 | 27 | Patrick Lunde | Roterud il | 58:43.0 | 16:41.5 |
Klasse: Trim mix (u/tid)
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
7 | Pernille Gullikstad | Søre Ål IL | fullført | ||
205 | Bente Hamnes | Lillehammer Skiklub | fullført | ||
206 | Marita Jacobsen | Søre Ål IL, (Færøyene) | fullført | ||
226 | Gunnar Henriksen | Lillehammer Skiklub | fullført |
Klasse: Aktiv K16-35
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 471 | Monika Kørra | Ren-Eng, FIK - Friidrett | 39:33.4 | 00:00.0 |
2 | 400 | Sofie Christensen | Strandbygda IL | 50:53.3 | 11:19.9 |
3 | 356 | Veslemøy Lindgren | Lillehammer Skiklub | 52:37.2 | 13:03.8 |
4 | 379 | Sissel-Johanne Aspdal | Team FIH | 53:37.9 | 14:04.5 |
5 | 495 | Oda Emilie Hovsengen | 57:23.8 | 17:50.3 |
Klasse: K16-29
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Elisabeth Hildenes | Eid IL | 45:13.5 | 00:00.0 |
2 | 505 | Oda Tandberg | 47:34.2 | 02:20.6 | |
3 | 459 | Stine Schonhowd | Brandbu IF | 48:29.4 | 03:15.8 |
4 | 439 | Linda Tangen | Øti | 49:27.7 | 04:14.1 |
5 | 77 | Anne Mørkve | 50:00.4 | 04:46.8 | |
6 | 487 | Oda Lodgaard | Raufoss IL | 52:25.0 | 07:11.4 |
7 | 80 | Stine Marie Borgen | 52:50.5 | 07:37.0 | |
8 | 73 | Ragnhild Ildstad | Ny Von | 54:23.2 | 09:09.6 |
9 | 497 | Magnhild Volden | 54:29.1 | 09:15.5 | |
10 | 430 | Ida Jørstad | 57:17.4 | 12:03.8 | |
11 | 81 | Marianne Øvstehage | Vestringen IL | 01:00:49.3 | 15:35.7 |
12 | 432 | Grete Helen Løsnesløkken | Moelv City | 01:02:34.8 | 17:21.3 |
13 | 502 | Stine Vorkinn | 01:03:32.9 | 18:19.4 | |
14 | 448 | Mari Bergset Haugan | 01:03:35.8 | 18:22.2 | |
15 | 449 | Seline Hoedemakers | 01:04:00.0 | 18:46.4 |
Klasse: Aktiv M16-35
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Endre Aamodt | Bagn IL/Valdres Langløparlag | 36:17.3 | 00:00.0 |
2 | 501 | Håkon Svaland | Birkenes | 36:43.3 | 00:26.0 |
3 | 488 | Eirik Kurland Olsen | Lillehammer Skiklub | 36:59.7 | 00:42.3 |
4 | 394 | Kjartan Helland | Moi IL | 37:26.8 | 01:09.5 |
5 | 472 | Sigmund Sørensen Kielland | Kolbukameratene / NTG | 38:44.6 | 02:27.3 |
6 | 483 | Tor Petter Stormoen | 39:20.7 | 03:03.4 | |
7 | 409 | Thomas Fenne | Voss IL | 39:48.5 | 03:31.2 |
8 | 474 | Petter Leistad | 39:52.0 | 03:34.6 | |
9 | 468 | Tore Ruud Hofstad | Lillehammer Skiklub | 39:53.6 | 03:36.2 |
10 | 481 | Vegar Hattestad Jensen | Ørje IL | 40:48.6 | 04:31.2 |
11 | 307 | Vegard Smedsund | Lillehammer BIL | 41:56.9 | 05:39.5 |
12 | 493 | Lars Hovde Bakke | 42:06.0 | 05:48.7 | |
13 | 68 | Markus E. Holm | Lillehammer Skiklub | 42:57.0 | 06:39.6 |
14 | 499 | Tore Krogsveen | Fjøssystemer | 43:00.2 | 06:42.8 |
15 | 485 | Thomas Moe Næstad | Handelsbanken | 44:22.8 | 08:05.4 |
16 | 503 | Stian Kleven Lillebakken | 44:38.2 | 08:20.9 | |
17 | 429 | Christer Elvland | 44:44.6 | 08:27.2 | |
18 | 494 | Stian Mo Hagen | 45:56.4 | 09:39.1 |
Klasse: M16-29
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 89 | Vetle Brekmo | Lillehammer ok | 37:21.7 | 00:00.0 |
2 | 462 | Magnus Bleken | Team Sport1 Lillehammer | 38:45.9 | 01:24.2 |
3 | 91 | Lars Buraas | Hurdal IL | 38:57.3 | 01:35.6 |
4 | 20 | Erik Staum | Follebu skiklubb | 39:14.5 | 01:52.8 |
5 | 98 | Andre Bjugstad | Broettum Il | 40:52.9 | 03:31.1 |
6 | 94 | Petter Hattestad | Vingrom il | 41:19.5 | 03:57.7 |
7 | 442 | Mads Buhaug | Øyer-Tretten IF | 42:54.6 | 05:32.8 |
8 | 470 | Espen Østigård | Luftkrigsskolen | 43:20.0 | 05:58.2 |
9 | 102 | Martin Øvstehage | Vestringen IL | 43:40.1 | 06:18.3 |
10 | 105 | Jørn Ivar Holland | 43:57.2 | 06:35.4 | |
11 | 454 | Jørgen Korum | 44:28.4 | 07:06.6 | |
12 | 87 | Ole Amund Øvstehage | Vestringen IL | 44:53.5 | 07:31.8 |
13 | 506 | Lars Enger | 47:01.2 | 09:39.4 | |
14 | 90 | Håvard Jubskås | 47:56.7 | 10:35.0 | |
15 | 415 | Lars Harald Berg | Rinna IL | 53:36.6 | 16:14.8 |
Klasse: K30-39
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Therese Sjursen | BFG Fana | 42:23.5 | 00:00.0 |
2 | 482 | Ida Mæhlum | Brøttum IL | 48:58.7 | 06:35.1 |
3 | 441 | Tone Merete Eriksen | 49:06.3 | 06:42.7 | |
4 | 111 | Monica Storhagen | LILLEHAMMER SKIKLUB | 50:22.3 | 07:58.7 |
5 | 477 | Smidesang Astrid | VINGAR IL | 51:13.2 | 08:49.6 |
6 | 446 | Mona Tvete | 51:45.5 | 09:21.9 | |
7 | 444 | Christina Eide | Brøttum IL/ SIL BIL | 52:46.3 | 10:22.7 |
8 | 113 | Eivor Løkken | 53:54.9 | 11:31.3 | |
9 | 106 | Eli Ytredal | EIDSDAL | 54:16.7 | 11:53.1 |
10 | 492 | Ewa Holmstad | 54:52.1 | 12:28.5 | |
11 | 476 | Emma Østerbø | 58:54.9 | 16:31.4 |
Klasse: M30-39
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Frode Nybakken | Eidsiva B.I.L. | 36:58.7 | 00:00.0 |
2 | 138 | Per-Christian Lysaker Torgersrud | Eidsiva BIL | 37:04.0 | 00:05.3 |
3 | 60 | Gert Moen | Lillehammer IF | 37:39.8 | 00:41.1 |
4 | 445 | Bjørn Egil Nordseth | Snertingdal I.F-Ski | 38:03.4 | 01:04.6 |
5 | 484 | Stig Morten Fakstad | 40:38.6 | 03:39.9 | |
6 | 140 | Lars Krogsveen | Ringebu Fåvang skiklubb | 40:51.7 | 03:52.9 |
7 | 133 | Terje Andre` Wad Andreassen | Lillehammer Skiklub | 40:55.3 | 03:56.6 |
8 | 93 | Øyvind Hasli | Eina Sportsklubb | 40:57.0 | 03:58.2 |
9 | 244 | Arnstein Volden | Norkart Geoservice as | 41:23.9 | 04:25.1 |
10 | 86 | Kristian Kolstad | ls bil | 41:26.8 | 04:28.1 |
11 | 328 | Syver Berg-Domås | Brøttum | 41:46.8 | 04:48.1 |
12 | 119 | Arne Krogsveen | Ringebu-Fåvang Skiklubb | 42:03.5 | 05:04.8 |
13 | 131 | Stian Ellefsen | Northern Eel Test Team | 42:07.9 | 05:09.2 |
14 | 130 | Halvor Fretland Danielsen | Lillehammer Skiklub | 42:17.4 | 05:18.6 |
15 | 504 | Ola Hofseth | 42:32.1 | 05:33.3 | |
16 | 342 | Kim Finsrud | Brillehjørnet | 42:59.8 | 06:01.0 |
17 | 489 | Thomas Sunde | 44:32.2 | 07:33.5 | |
18 | 463 | John Ljøkjel | 44:37.4 | 07:38.6 | |
19 | 288 | Jo Asla | 45:05.0 | 08:06.2 | |
20 | 125 | Bjørn Ivar Austrem | Madshus | 45:07.9 | 08:09.1 |
21 | 136 | Geir Andre Holum-Jakobsen | Næroset IL | 45:25.8 | 08:27.0 |
22 | 431 | Rune Løsnesløkken | Moelv City | 46:04.7 | 09:05.9 |
23 | 330 | Lars Ivar Flækøy | 46:23.8 | 09:25.0 | |
24 | 134 | Sindre Alver | Langrennsguten Skiklubb | 46:56.5 | 09:57.7 |
25 | 452 | Freddy Knutrud | Vestringen | 46:59.8 | 10:01.0 |
26 | 467 | Anders Aalberg | Lillehammer Skiklubb | 47:06.4 | 10:07.7 |
27 | 141 | Ola Andersbakken | Lillehammer ok | 47:26.8 | 10:28.0 |
28 | 329 | Stian Skogstad | 48:05.2 | 11:06.5 | |
29 | 455 | Håkon Sagehaug | 49:05.4 | 12:06.6 | |
30 | 268 | Jørn Hindklev | 49:06.9 | 12:08.2 | |
31 | 137 | Børre Storhagen | lillehammer skiklub | 50:17.0 | 13:18.3 |
32 | 437 | Lars Jostein Silihagen | Lillehammer Skiklub | 50:48.3 | 13:49.6 |
33 | 300 | Pål Aril Olsen | 54:20.6 | 17:21.9 | |
34 | 451 | Helge Lillemoen | 54:45.8 | 17:47.1 | |
35 | 132 | Kristian Brenden | Tormod skilag | 55:02.7 | 18:04.0 |
Klasse: K40-49
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Hege Skari | Lillehammer Skiklub | 45:13.4 | 00:00.0 |
2 | 152 | Line Loen | Lillehammer Skiklub | 47:46.2 | 02:32.8 |
3 | 157 | Hege Østbye Chutko | Østbye & Sletmoen AS | 48:18.5 | 03:05.1 |
4 | 160 | Kaja Haaland | Søre Ål IL | 48:49.4 | 03:35.9 |
5 | 155 | Bjørg Hagen | Lillehammer Skiklub | 50:58.8 | 05:45.4 |
6 | 457 | Anne Mæhlum | Brøttum IL | 51:44.5 | 06:31.1 |
7 | 465 | Hanne Mette Aarnes | Øyer-Tretten IF | 52:20.7 | 07:07.3 |
8 | 148 | Pia Neegaard | Lillehammer skiklub | 52:59.1 | 07:45.7 |
9 | 146 | Eli Botterud Stalenget | ØTI | 53:18.8 | 08:05.4 |
10 | 479 | Heidi Kolseth | Hamar Skiklubb | 54:06.9 | 08:53.4 |
11 | 159 | Linda Breidablik | Lillehammer Skiklub | 54:32.9 | 09:19.5 |
12 | 473 | Eirin Lodgaard | Raufoss IL | 54:52.6 | 09:39.2 |
13 | 456 | Berit K. Gundersen | Lillehammer Skiklub | 56:28.7 | 11:15.3 |
14 | 496 | Anne Gunn Kraabøl | 58:06.1 | 12:52.6 | |
15 | 292 | Camilla Egeberg Moger | SI Lillehammer BIL | 01:00:14.2 | 15:00.8 |
16 | 461 | Sidsel Brath | Lillehammer Skiklub | 01:02:36.3 | 17:22.9 |
Klasse: M40-49
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 200 | Geir Strandbakke | Team Sport1/Lillehammer Skiklub | 38:56.7 | 00:00.0 |
2 | 338 | Morten Dam | 39:20.1 | 00:23.4 | |
3 | 164 | Ulf Holberg | Det gyldne triangel | 40:30.9 | 01:34.2 |
4 | 269 | Arnt Nyborg | Åsmarka IL | 41:14.4 | 02:17.7 |
5 | 187 | Jørn Gunnar Kleven | Eidsiva BIL | 41:35.2 | 02:38.5 |
6 | 189 | Anders Jøranli | Søre Ål IL | 41:55.8 | 02:59.1 |
7 | 166 | Fritjof Loen | LILLEHAMMER SKIKLUB | 42:15.3 | 03:18.5 |
8 | 186 | Per Martin Johansen | FYK | 42:42.2 | 03:45.4 |
9 | 435 | Jan Bøye Leirhol | Veidekke BIL / Biri | 43:15.4 | 04:18.6 |
10 | 458 | Annar Aaseth | Moelven IL/Team Arntsen | 44:56.5 | 05:59.7 |
11 | 480 | Harald Klæbo | Lillehammer Skiklubb | 46:03.3 | 07:06.5 |
12 | 464 | Anders Lindstad | Vingrom IL | 46:06.7 | 07:09.9 |
13 | 177 | Aadne Smidesang | Fåberg | 46:17.4 | 07:20.7 |
14 | 173 | Trond Arne Nordstrand | NKGS | 46:27.2 | 07:30.4 |
15 | 460 | Per Grøan | Moelven IL | 47:01.0 | 08:04.3 |
16 | 291 | Knut Berntsen | Vestringen Il | 47:13.9 | 08:17.1 |
17 | 182 | Tennstrand Bernt | Mesnali | 47:22.5 | 08:25.8 |
18 | 301 | Jan Kristian Haugen | Lillehammer Skiklub | 47:39.0 | 08:42.3 |
19 | 190 | Erik Thoresen | 48:04.6 | 09:07.9 | |
20 | 386 | Rune Øverlie | Ringebu/Fåvang Skiklubb | 48:09.3 | 09:12.6 |
21 | 279 | Per Eriksson | HiL | 48:24.8 | 09:28.0 |
22 | 498 | Bjørn W. Finberget | 48:26.0 | 09:29.3 | |
23 | 191 | Kjell Overvåg | 48:42.5 | 09:45.7 | |
24 | 433 | Frank Løvli | Blodsmak Sportsklubb | 49:20.7 | 10:23.9 |
25 | 169 | Einar Carl Opsahl | Røyslimoen skole | 49:39.3 | 10:42.6 |
26 | 436 | Einar Krokan | Eidsiva BIL | 50:08.8 | 11:12.0 |
27 | 333 | Svein Arne Rudi | 51:26.5 | 12:29.8 | |
28 | 486 | Torgeir Kval | Rinna I.L. | 54:12.0 | 15:15.2 |
29 | 194 | Ole Skaug | LIF | 54:18.7 | 15:22.0 |
30 | 167 | Arnt Steinar Olasveen | Lillehammer Skiklub | 54:31.6 | 15:34.9 |
31 | 170 | Jan Erik Berger | Ikomm | 55:53.9 | 16:57.2 |
32 | 443 | Dag Storm Henriksen | 57:27.1 | 18:30.4 |
Klasse: K50-59
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 212 | Anne Størmer Steira | IL Forsøk | 47:30.8 | 00:00.0 |
2 | 344 | Turid Mellesdal | GPIL | 49:28.4 | 01:57.6 |
3 | 263 | Marit Valset | Lillehammer Skiklub | 59:04.7 | 11:33.8 |
4 | 358 | Evy Koppervik | Lillehammer Skiklub | 01:03:42.0 | 16:11.1 |
Klasse: M50-59
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | Vidar Åsly | ringebu-fåvang il | 39:25.3 | 00:00.0 |
2 | 478 | Trond Buhaug | Øyer-Tretten IF | 42:23.3 | 02:57.9 |
3 | 219 | Steinar Bakken | LIF | 43:34.3 | 04:08.9 |
4 | 236 | Ulf Johansson | Brøttum Idrettslag | 43:44.1 | 04:18.7 |
5 | 231 | Morten Thorsrud | Trofe | 44:32.7 | 05:07.3 |
6 | 314 | Reinhard Kuhs | Lillehammer IF - Friidrett | 44:40.2 | 05:14.8 |
7 | 290 | Eirik Røysheim | Team Sport1Lhmr/Søre Ål IL | 46:02.5 | 06:37.1 |
8 | 174 | Tore Owren | Vingrom IL | 46:40.7 | 07:15.3 |
9 | 223 | Magne Lundefaret | -- | 46:59.1 | 07:33.7 |
10 | 240 | Geir Haugen | Vingar IL | 47:37.9 | 08:12.5 |
11 | 225 | Geir Jensen | Tele Bil | 48:20.0 | 08:54.6 |
12 | 215 | Arne Brandslien | Gausdal IL | 48:54.1 | 09:28.7 |
13 | 243 | Egil Paulsrud | Gausdal | 48:57.9 | 09:32.5 |
14 | 213 | Bjørn Bakkelund | Gjøvik Kommune BIL | 49:56.2 | 10:30.8 |
15 | 360 | Andreas Karlsen | Ring IL / Ring IL | 50:15.6 | 10:50.2 |
16 | 229 | Jan Ingar Hagen | Vestringen | 50:58.2 | 11:32.8 |
17 | 233 | Pål Hjorthol | LSK | 52:20.6 | 12:55.2 |
18 | 375 | Rune Edvardsen | Vegkontorets BIL | 53:19.1 | 13:53.7 |
19 | 221 | Jens Martin Vesterås | SVV Region øst | 54:03.0 | 14:37.6 |
20 | 214 | Leiv Roar Østerhagen | Statens vegvesen BIL | 56:20.4 | 16:55.0 |
21 | 348 | Torgal Senderud | Lillehammer Skiklub | 58:01.8 | 18:36.4 |
22 | 238 | Anders Owren | Vingrom IL | 58:59.5 | 19:34.1 |
450 | Morten Kval | Team Sport 1 Lhmr.Rinna Il | DNS |
Klasse: K60-69
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | Oddrun Hovsengen | Lillehammer Idrettsforening | 58:00.6 | 00:00.0 |
2 | 264 | Jannike Berg Leonhardsen | Lillehammer skiklub | 01:09:33.1 | 11:32.5 |
Klasse: M60-69
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 491 | Terje Skjeggedal | Østlandsforskning | 46:01.0 | 00:00.0 |
2 | 285 | Agnar Skutbergsveen | Veldre Friidrett | 46:29.1 | 00:28.1 |
3 | 434 | Olaf Pedersen | Søre Ål IL / Team Sport 1 Lillehammer | 46:57.5 | 00:56.5 |
4 | 259 | Jon Andreas Krogsveen | Ringebu-fåvang skiklubb | 47:19.4 | 01:18.4 |
5 | 260 | Alfred Unosen | Rudsbygd | 50:14.2 | 04:13.2 |
6 | 254 | Sverre Fossen | LSK | 53:41.3 | 07:40.3 |
7 | 258 | Roar Øverby | Lillehammer Skiklubb | 53:46.6 | 07:45.6 |
8 | 447 | Steinar Haug | Lillehammer Skiklub | 54:35.1 | 08:34.1 |
9 | 256 | Helge Leonhardsen | Lillehammer skiklub | 55:39.6 | 09:38.6 |
10 | 253 | Arne Stonor | Søre Ål IL - avd. Danmark | 56:51.9 | 10:50.9 |
Klasse: K70+
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|
Klasse: M70+
Plass | Stnr | Navn | Klubb | Tid | Diff |
---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Åge Magne Ludvigsen | Eidsiva | 55:20.5 | 00:00.0 |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Litrim
Løpe Kick-Off på Sport1 25.- 27. april
19.04.2024