Sørdalskarusellen 2010 sammenlagt

Postet av Litrim den 26. Sep 2010

67 løpere fullførte Sørdalskarusellen 2010 dvs den 29.utgaven.

Første løp, Kringsjåløpet ble arrangert i april, mens det 10. og siste ble arrangert sist torsdag 23. september. I alt er det 245 deltakere som har deltatt i ett eller flere løp. Flest deltakere var det i Hovemoenløpet hvor 108 stilte på startsteken. 

Foreløpig har vi ikke lagt inn bilde i klasse M1, M4 og K0 - dette er klasser det ble endring i resultatlisten i siste løp.

Gunnar Henriksen. Ulf Holberg og Hanne Monica Hovsengen har 10 starter på 10 mulige i Sørdalskarusellen 2010.

Her er sammenlagtlisten med samtlige resultater i årets karusell:

Se også sammelagtlistene fra 2003 - 2009! 

S A M M E N L A G T
Sørdalskarusellen 2010

M0 Menn - 15 år
 
Gustav Follerås nummer en i klasse MO foran Petter Stakston og Erling Bjørnson
 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Gustav Follerås
297
 
7:09 (1)
36:38 (1)
14:00 (1)
20:11 (1)
 
31:49 (4)
12:44 (1)
 
 
2
*
Petter Stakston
294
10:05 (5)
8:20 (2)
41:29 (2)
16:00 (3)
23:43 (7)
 
24:18 (1)
14:06 (3)
44:35 (1)
11:49 (3)
3
*
Erling Bjørnson
286
 
 
44:09 (5)
16:17 (5)
23:35 (6)
 
24:52 (3)
14:30 (4)
46:11 (2)
11:32 (1)
4
 
Håkon Andresen Kjonerud
181
10:44 (7)
8:39 (4)
45:00 (6)
 
 
 
 
15:21 (6)
 
 
5
 
Amund Owren
147
 
 
43:03 (3)
15:50 (2)
 
23:09 (1)
 
 
 
 
6
 
Vetle Brekmo
144
 
 
43:45 (4)
 
22:25 (3)
 
 
 
 
11:44 (2)
7
 
Henrik Granseth
129
13:15 (9)
10:59 (7)
 
21:25 (8)
 
 
 
 
 
 
8
 
Anders Skaarseth
97
9:28 (3)
 
 
 
22:10 (2)
 
 
 
 
 
9
 
Edvard Raddum Skaug
95
 
 
 
 
23:06 (5)
 
 
13:58 (2)
 
 
 
 
Simen Eide Brøste
95
 
 
 
 
 
 
24:46 (2)
14:38 (5)
 
 
11
 
Simen Eide Brøste
93
10:06 (6)
8:26 (3)
 
 
 
 
 
 
 
 
12
 
Erling Tofte
88
 
9:01 (6)
 
 
24:31 (8)
 
 
 
 
 
13
 
Vegard Børsheim
50
9:24 (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14
 
Lars Hammer Nustad
49
9:26 (2)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15
 
Kjetil Tyrom
47
9:50 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tor Omar Nyquist
47
 
 
 
16:16 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
Sigmund Sørensen Kielland
47
 
 
 
 
22:34 (4)
 
 
 
 
 
18
 
Håkon Lindvik Stubrud
46
 
8:51 (5)
 
 
 
 
 
 
 
 
19
 
Sigurd Andreassen
45
 
 
 
16:40 (6)
 
 
 
 
 
 
20
 
Sivert Sliper
44
 
 
 
17:07 (7)
 
 
 
 
 
 
 
 
Eirik Stonor
44
 
 
 
 
 
 
 
18:19 (7)
 
 
22
 
Anders Bossum
43
12:06 (8)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sivert Raddum Skaug
43
 
 
 
 
 
 
 
21:20 (8)
 
 
24
 
Anton Evensen
41
13:50 (10)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
25
 
Håvard Linn
40
13:51 (11)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M1 Menn 16 - 35 år aktive
                                          
Gishe Abdi Waki med 6 seire av 6 mulige. Nummer to ble Kristoffer Nordlunde og nr 3 Kristian Kjonerud.   
 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Gishe Abdi Wako
300
7:58 (1)
 
 
12:47 (1)
 
 
19:49 (1)
11:32 (1)
35:08 (1)
9:51 (1)
2
*
Kristoffer Nordlunde
289
8:33 (4)
7:10 (3)
38:37 (3)
14:24 (3)
 
20:09 (2)
21:08 (2)
 
 
 
3
*
Kristian Kjonerud
281
9:10 (9)
7:37 (5)
40:10 (4)
14:48 (5)
22:57 (3)
21:06 (3)
 
13:35 (5)
 
 
4
*
Syver Berg-Domås
274
9:10 (10)
8:02 (9)
 
15:10 (7)
23:28 (4)
 
 
14:03 (6)
42:03 (3)
11:30 (3)
5
*
Morten Sand
272
 
7:49 (8)
41:00 (5)
15:18 (8)
23:48 (5)
 
 
 
44:07 (4)
11:48 (4)
6
 
Eirik Richenberg
196
 
6:57 (2)
 
13:48 (2)
 
 
 
12:32 (2)
 
10:28 (2)
7
 
Amund Holtklimpen
180
8:54 (7)
7:43 (6)
42:56 (7)
14:31 (4)
 
 
 
 
 
 
8
 
Magnus Bleken
141
 
 
41:57 (6)
 
22:33 (2)
21:28 (4)
 
 
 
 
9
 
Gert Moen
137
8:48 (6)
 
 
15:01 (6)
 
 
 
13:19 (4)
 
 
10
 
Jostein Rogstad
99
 
 
 
 
 
20:05 (1)
 
 
37:50 (2)
 
11
 
Trond Vognild
98
8:12 (3)
6:52 (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
12
 
Fredrik Grønolen
96
 
7:34 (4)
38:20 (2)
 
 
 
 
 
 
 
13
 
Tommi Luchsinger
50
 
 
37:10 (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Øyvind Svaland
50
 
 
 
 
21:27 (1)
 
 
 
 
 
15
 
Arne Mjelde SÆther
49
8:12 (2)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16
 
Fredrik Stenen
48
 
 
 
 
 
 
 
12:45 (3)
 
 
17
 
Christian Bjørge
46
8:38 (5)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18
 
Tore Krogsveen
45
 
 
 
 
23:57 (6)
 
 
 
 
 
19
 
Amund Gausmel
44
 
7:49 (7)
 
 
 
 
 
 
 
 
20
 
Oliver Furuli
43
8:59 (8)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Even Langseth Berg
43
 
 
43:24 (8)
 
 
 
 
 
 
 
22
 
Henrik Kjærnsli
41
 
8:09 (10)
 
 
 
 
 
 
 
 
M2 Menn 16 - 29 år
 

Anders Barhaug er  vinner av klasse M2 - med Petter Hattestad på andreplass. Kun to fullførte klasse M2.

 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Anders Barhaug
298
8:53 (1)
7:32 (1)
37:28 (1)
14:32 (1)
22:05 (3)
 
 
13:13 (1)
 
 
2
*
Petter Hattestad
295
 
 
42:13 (2)
15:59 (3)
25:44 (6)
22:33 (2)
24:59 (1)
14:27 (2)
 
11:59 (1)
3
 
Jørn Ivar Holland
99
 
 
 
15:37 (2)
 
22:05 (1)
 
 
 
 
4
 
Vegard Sagbakken
90
 
 
 
17:31 (5)
27:43 (7)
 
 
 
 
 
5
 
Vegard Hamnes
50
 
 
 
 
22:02 (1)
 
 
 
 
 
 
 
Ole Henrik Somby
50
 
 
 
 
 
 
 
 
39:17 (1)
 
7
 
Ola Håkon Sætha Ourom
49
9:14 (2)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eirik Fredriksen
49
 
9:40 (2)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Simen Sandbu
49
 
 
 
 
22:03 (2)
 
 
 
 
 
 
 
Aleksander Svendsen
49
 
 
 
 
 
 
28:20 (2)
 
 
 
 
 
Vegard Jevnesveen
49
 
 
 
 
 
 
 
 
46:07 (2)
 
12
 
Per Ole Gunstad
48
11:02 (3)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hege Myrmel Stura
48
 
 
58:42 (3)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lars Emil Ødegård
48
 
 
 
 
 
 
 
14:48 (3)
 
 
 
 
Steinar Veka
48
 
 
 
 
 
 
 
 
48:08 (3)
 
16
 
Kim Asbjørn Rønning
47
14:46 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rasmus Andreas Moxnes
47
 
 
 
16:05 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
Petter Rinde Øverland
47
 
 
 
 
22:08 (4)
 
 
 
 
 
19
 
Runar Bogen
46
 
 
 
 
24:06 (5)
 
 
 
 
 
20
 
Tord Nordahl
45
 
 
 
17:33 (6)
 
 
 
 
 
 
21
 
Henrik Nordberg
44
 
 
 
18:08 (7)
 
 
 
 
 
 
M3 Menn 30 - 39 år
 

Magnus Gutsveen vant klasse M3 9 poeng foran Geir Aspeslåen og Mads Holten-Andersen. 

 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Magnus Gutsveen
295
9:36 (2)
7:59 (1)
 
 
24:53 (5)
21:49 (1)
23:23 (3)
13:36 (2)
 
11:26 (2)
2
*
Geir Aspeslåen
286
10:21 (3)
8:27 (2)
 
16:20 (4)
24:49 (4)
22:58 (3)
24:55 (4)
14:28 (4)
45:03 (5)
 
3
*
Mads Holten - Andersen
279
 
 
45:04 (5)
17:02 (5)
26:00 (6)
22:57 (2)
 
 
45:11 (6)
12:12 (3)
4
*
Bernt Tennstrand
277
10:55 (4)
9:17 (3)
50:17 (6)
18:11 (6)
28:50 (8)
 
26:43 (5)
15:40 (5)
 
 
5
*
Børre Storhagen
276
11:52 (6)
9:43 (4)
53:14 (7)
19:41 (8)
 
26:53 (4)
28:18 (6)
17:13 (6)
51:09 (8)
13:53 (4)
6
 
Lars Krogsveen
199
 
 
 
14:14 (1)
 
 
22:31 (2)
13:04 (1)
 
11:14 (1)
7
 
JENS OLAV LARSEN
169
16:37 (8)
13:00 (7)
 
24:54 (9)
51:10 (11)
 
 
 
 
 
8
 
Richard Høgås
147
9:15 (1)
 
39:27 (2)
15:33 (3)
 
 
 
 
 
 
9
 
Øyvind Viken
99
 
 
 
14:38 (2)
22:18 (1)
 
 
 
 
 
10
 
Rune Kvikstad
50
 
 
37:12 (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bernt Bjørnsgaard
50
 
 
 
 
 
 
21:19 (1)
 
 
 
 
 
Marius Jevnesveen
50
 
 
 
 
 
 
 
 
42:44 (1)
 
13
 
Ronnie Duinkenken
49
 
 
 
 
23:21 (2)
 
 
 
 
 
 
 
Erik Haugen
49
 
 
 
 
 
 
 
 
42:58 (2)
 
15
 
Roger Bakkestuen
48
 
 
40:31 (3)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hans Olav Kjøs
48
 
 
 
 
23:36 (3)
 
 
 
 
 
 
 
Trond Dalen
48
 
 
 
 
 
 
 
14:13 (3)
 
 
 
 
Sindre Viberg
48
 
 
 
 
 
 
 
 
44:06 (3)
 
19
 
Sverre Thune
47
 
 
41:18 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trond Viberg
47
 
 
 
 
 
 
 
 
44:11 (4)
 
21
 
Geir Andre Holum-Jakobsen
46
11:30 (5)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nils Kristian Blakli
46
 
9:47 (5)
 
 
 
 
 
 
 
 
23
 
Kim Kristoffersen
45
 
10:19 (6)
 
 
 
 
 
 
 
 
24
 
Kim Kristoffersen
44
12:34 (7)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kim Kristoffersen
44
 
 
 
19:29 (7)
 
 
 
 
 
 
 
 
Magnus Esberg
44
 
 
 
 
27:11 (7)
 
 
 
 
 
 
 
Torgeir Haugen
44
 
 
 
 
 
 
 
17:43 (7)
 
 
 
 
Ketil Skjåk
44
 
 
 
 
 
 
 
 
48:32 (7)
 
29
 
Ole Skaug
43
 
 
 
 
 
 
 
21:18 (8)
 
 
30
 
Kim Kristoffersen
42
 
 
 
 
30:50 (9)
 
 
 
 
 
31
 
Marius K”hler-Olsen
41
 
 
 
 
34:56 (10)
 
 
 
 
 
M4 Menn 40 - 49 år
 
 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Asbjørn Lie
287
 
8:09 (6)
39:15 (5)
15:30 (9)
22:05 (2)
20:47 (2)
 
13:21 (3)
 
11:15 (1)
2
*
Ulf Holberg
286
9:41 (7)
8:04 (4)
38:32 (4)
15:16 (8)
22:14 (3)
21:02 (3)
23:16 (4)
13:48 (5)
41:05 (3)
11:23 (3)
3
*
Knut Hagemoen
284
 
 
39:45 (7)
14:46 (3)
22:43 (6)
 
22:58 (3)
13:28 (4)
42:31 (4)
11:16 (2)
4
*
Geir Strandbakke
279
 
7:32 (1)
36:54 (2)
14:11 (1)
22:48 (7)
 
 
 
40:21 (1)
15:00 (15)
5
*
Kristen Kankerud
278
9:30 (5)
 
 
15:07 (7)
23:08 (8)
21:54 (4)
22:49 (2)
 
40:52 (2)
 
6
*
Per Martin Johansen
265
 
8:18 (8)
41:16 (10)
15:57 (11)
24:33 (12)
22:28 (6)
24:08 (5)
14:11 (6)
43:34 (6)
12:16 (10)
7
*
Jørn Gunnar Kleven
261
 
8:11 (7)
39:35 (6)
15:46 (10)
 
22:27 (5)
 
22:59 (15)
44:23 (9)
12:11 (8)
8
*
Mikal Bjørnaa
258
10:15 (12)
8:34 (13)
44:25 (14)
16:50 (15)
 
23:02 (8)
24:45 (6)
14:33 (8)
43:59 (8)
11:56 (6)
9
*
Gunnar Jensen
253
 
8:29 (10)
44:09 (13)
16:20 (12)
25:20 (13)
23:16 (9)
25:00 (8)
14:28 (7)
 
12:05 (7)
10
*
Roar Mikkelsen
244
10:02 (10)
8:32 (11)
43:33 (12)
16:36 (13)
 
23:00 (7)
25:28 (9)
 
 
 
11
*
Ola Kjonerud
243
10:18 (13)
8:34 (12)
45:28 (15)
16:43 (14)
 
24:44 (11)
24:52 (7)
14:46 (9)
46:56 (13)
12:41 (11)
12
 
Jon Hanestad
227
9:11 (3)
7:48 (2)
40:06 (8)
14:56 (5)
23:34 (10)
 
 
 
 
 
13
*
Nils Jørgen Kristiansen
224
11:01 (16)
9:21 (16)
46:19 (16)
17:47 (16)
 
25:33 (12)
27:33 (12)
16:07 (10)
 
 
14
*
Per Gunnar Stakston
215
11:21 (18)
9:38 (18)
46:59 (17)
18:26 (18)
 
 
28:17 (14)
16:15 (11)
 
13:34 (13)
15
*
Robert Andreas Karlsen
209
11:46 (19)
9:35 (17)
50:52 (19)
19:00 (20)
 
26:10 (14)
 
16:39 (13)
49:54 (15)
 
16
*
Arnt Erik Andreassen
205
11:19 (17)
 
51:06 (20)
18:35 (19)
28:32 (15)
26:03 (13)
 
 
52:28 (17)
 
17
*
Arnt Steinar Olasveen
203
12:29 (22)
10:19 (20)
53:37 (21)
 
 
27:56 (15)
29:36 (15)
 
53:44 (18)
14:43 (14)
18
 
Per Strandhaug
199
9:03 (2)
 
36:49 (1)
 
20:07 (1)
20:39 (1)
 
 
 
 
19
*
Erik Magnus Ring
191
12:25 (21)
10:34 (21)
55:21 (22)
20:05 (21)
 
 
31:29 (16)
18:02 (14)
 
 
20
 
Rex Hinchliffe
188
 
 
37:41 (3)
14:59 (6)
 
 
 
13:12 (2)
 
11:44 (5)
21
 
Aadne Smidesang
186
10:51 (15)
9:08 (15)
 
 
 
 
27:36 (13)
 
49:02 (14)
13:30 (12)
22
 
Anders Bergum
182
9:37 (6)
8:08 (5)
 
 
 
 
 
 
43:38 (7)
11:34 (4)
23
 
Torgeir Kval
107
 
 
49:54 (18)
 
29:49 (16)
 
 
16:38 (12)
 
 
24
 
Tor Håkon Viken
99
8:58 (1)
 
 
14:45 (2)
 
 
 
 
 
 
25
 
Halvor Nordby
97
 
 
 
14:53 (4)
 
 
 
13:08 (1)
 
 
26
 
Anders Bjørnsgård
96
 
 
 
 
22:32 (5)
 
22:39 (1)
 
 
 
27
 
Lars Gullikstad
90
 
7:51 (3)
 
 
23:24 (9)
 
 
 
 
 
28
 
Arnt Nyborg
85
9:58 (8)
8:28 (9)
 
 
 
 
 
 
 
 
29
 
Åge Walter Inderdal
81
10:11 (11)
 
 
 
 
 
 
 
45:29 (10)
 
 
 
Kjell Harald Gullord
81
 
 
40:54 (9)
 
 
 
 
 
46:44 (12)
 
 
 
Jan Lenndin
81
 
 
 
 
 
 
25:29 (10)
 
46:30 (11)
 
32
 
Geir Evensen
74
10:34 (14)
8:54 (14)
 
 
 
 
 
 
 
 
33
 
Erik Thoresen
66
 
10:13 (19)
 
 
30:47 (17)
 
 
 
 
 
34
 
Øystein Engesveen
47
9:17 (4)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Frode Stiansen
47
 
 
 
 
22:24 (4)
 
 
 
 
 
36
 
Jon Halvor Midtmageli
46
 
 
 
 
 
 
 
 
43:09 (5)
 
37
 
Knut Midttun
42
10:01 (9)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stig Rune Sletmoen
42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12:13 (9)
39
 
Jørn Hemma
41
 
 
 
 
 
24:18 (10)
 
 
 
 
40
 
Rune Skar
40
 
 
41:58 (11)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Christian Svarstad
40
 
 
 
 
24:08 (11)
 
 
 
 
 
 
 
Magne Lundefaret
40
 
 
 
 
 
 
25:46 (11)
 
 
 
43
 
Tore Owren
37
 
 
 
 
27:36 (14)
 
 
 
 
 
44
 
Kjell Søbye
35
 
 
 
 
 
 
 
 
51:29 (16)
 
45
 
Eirik Røysheim
34
 
 
 
17:51 (17)
 
 
 
 
 
 
46
 
Dag Nustad
31
11:59 (20)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M5 Menn 50 - 59 år

Som i fjor vant Hans Ivar Hattestadt klasse M5 med maks poeng 300 poeng dvs minimum 6 seire - han fikk ikke ekstra poeng for sin 7. seier. Torbjørn Bjørnson ble nummer 2 med Egil Paulsrud på tredjeplass.

 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Hans Ivar Hattestad
300
 
8:13 (1)
39:30 (1)
15:21 (1)
23:38 (1)
21:38 (1)
23:45 (1)
 
42:41 (3)
12:00 (1)
2
*
Torbjørn Bjørnson
273
11:04 (7)
 
45:10 (7)
18:15 (10)
27:19 (4)
 
27:41 (5)
16:19 (6)
51:23 (9)
14:08 (4)
3
*
Egil Paulsrud
272
11:14 (10)
9:29 (9)
 
18:31 (12)
27:48 (5)
25:50 (11)
27:48 (6)
16:10 (5)
49:17 (6)
13:34 (3)
4
*
Kjell Eide
269
10:56 (5)
 
44:46 (6)
17:36 (7)
 
24:42 (8)
27:49 (7)
15:56 (4)
 
 
5
*
Morten Thorsrud
268
10:45 (4)
 
 
18:05 (8)
29:28 (10)
24:37 (7)
 
 
49:30 (7)
13:17 (2)
6
*
Jan Ingar Hagen
255
10:57 (6)
9:24 (8)
48:07 (12)
18:20 (11)
27:52 (6)
25:50 (12)
 
16:41 (8)
 
 
7
 
Bjørn Ola Sætha
244
 
 
 
15:41 (2)
 
22:34 (2)
23:52 (2)
13:59 (1)
42:49 (4)
 
8
*
Leiv Roar Østerhagen
243
12:15 (12)
10:29 (15)
58:46 (19)
20:31 (17)
33:22 (14)
 
32:26 (9)
17:59 (11)
59:16 (12)
15:57 (5)
9
 
Per Solbakken
241
10:16 (2)
9:04 (3)
42:33 (4)
16:32 (3)
24:45 (2)
 
 
 
 
 
10
*
Pål Hjorthol
229
 
9:47 (13)
48:45 (14)
19:03 (16)
 
26:19 (15)
 
16:48 (9)
52:32 (10)
 
11
*
Geir Løkken
228
11:31 (11)
9:53 (14)
48:35 (13)
19:02 (15)
29:19 (9)
26:36 (16)
 
 
 
 
12
*
Gunnar Henriksen
226
Uten tid
11:15 (16)
Uten tid
22:17 (18)
34:54 (16)
31:08 (21)
34:15 (10)
18:59 (13)
Uten tid
16:18 (7)
 
 
Arvid Berntsen
226
 
9:13 (7)
44:35 (5)
17:32 (5)
 
24:45 (9)
 
15:33 (3)
 
 
14
*
Morten Kval
220
14:36 (13)
11:51 (17)
1:02:48 (20)
22:48 (19)
35:32 (17)
31:02 (20)
 
19:34 (14)
 
16:11 (6)
15
 
Guttorm S Gunstad
202
 
 
48:05 (11)
18:45 (14)
28:14 (7)
26:11 (13)
 
 
50:44 (8)
 
16
 
Bjørn Ola Foss
194
 
9:34 (11)
48:54 (15)
18:40 (13)
28:55 (8)
26:11 (14)
 
 
 
 
17
 
Vidar Åsly
191
 
8:21 (2)
40:34 (2)
 
 
22:48 (4)
 
 
42:52 (5)
 
18
 
Arne Stonor
185
 
 
50:24 (17)
 
29:54 (12)
27:10 (18)
 
18:06 (12)
56:10 (11)
 
19
 
Arne Brudal
184
10:38 (3)
9:07 (5)
 
17:33 (6)
 
24:28 (6)
 
 
 
 
 
 
Per Ole Nygaard
184
 
9:05 (4)
45:54 (9)
17:20 (4)
25:44 (3)
 
 
 
 
 
21
 
Rune Edvardsen
166
11:13 (9)
 
 
18:14 (9)
30:06 (13)
 
 
16:30 (7)
 
 
22
 
Anders Reiten
146
9:46 (1)
 
41:23 (3)
 
 
22:37 (3)
 
 
 
 
23
 
Geir Jensen
123
 
9:33 (10)
46:02 (10)
 
 
25:18 (10)
 
 
 
 
24
 
Roar Øverby
117
 
 
 
 
29:35 (11)
26:58 (17)
29:35 (8)
 
 
 
25
 
Terje Onshus
106
 
 
51:32 (18)
 
 
27:21 (19)
 
17:21 (10)
 
 
26
 
Tore Stubrud
88
11:06 (8)
9:12 (6)
 
 
 
 
 
 
 
 
27
 
Geir Henning Aaløkken
74
 
9:37 (12)
49:01 (16)
 
 
 
 
 
 
 
28
 
Torbjørn Stalsberg
50
 
 
 
 
 
 
 
 
39:23 (1)
 
29
 
Steinar Bakken
49
 
 
 
 
 
 
 
14:27 (2)
 
 
 
 
Bjørn Høyby
49
 
 
 
 
 
 
 
 
40:41 (2)
 
31
 
Ernst Fristad Nilsen
48
 
 
 
 
 
 
25:15 (3)
 
 
 
32
 
Arne Brandslien
47
 
 
 
 
 
 
27:05 (4)
 
 
 
33
 
Reinhard Kuhs
46
 
 
 
 
 
24:09 (5)
 
 
 
 
34
 
Bjørn Bakkelund
43
 
 
45:42 (8)
 
 
 
 
 
 
 
35
 
Per Vikin
36
 
 
 
 
34:03 (15)
 
 
 
 
 
M6 Menn 60 - 69 år
 
Eiving Nybakken vant klasse M6 foran Jon Krogsveen og Arnfinn Stubrud.
 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Eivind Nybakken
300
9:27 (1)
8:06 (1)
41:51 (1)
15:42 (1)
24:13 (1)
22:25 (1)
 
14:15 (1)
 
11:37 (1)
2
*
Jon Krogsveen
295
 
9:10 (2)
44:15 (4)
17:18 (3)
25:24 (3)
23:18 (2)
25:01 (1)
15:17 (2)
44:26 (2)
12:52 (2)
3
*
Arnfinn Stubrud
287
11:11 (2)
9:35 (3)
47:20 (5)
18:24 (5)
27:14 (4)
25:40 (3)
27:35 (2)
 
 
 
4
*
Einar Haugen
282
11:48 (3)
 
47:54 (6)
18:42 (7)
28:10 (6)
26:36 (5)
 
16:13 (3)
51:24 (4)
14:34 (3)
5
*
Alfred Unosen
279
12:04 (4)
9:54 (5)
 
18:26 (6)
27:54 (5)
25:48 (4)
 
 
50:06 (3)
 
6
*
Helge Leonardsen
270
 
 
55:42 (9)
20:50 (9)
 
 
31:47 (4)
18:16 (4)
56:51 (6)
15:31 (4)
7
 
Olaf Pedersen
197
 
 
42:41 (2)
16:30 (2)
25:07 (2)
 
 
 
43:45 (1)
 
8
 
Sverre Fossen
176
 
 
49:28 (7)
19:23 (8)
29:32 (7)
26:57 (6)
 
 
 
 
9
 
Øystein Roland
142
 
9:45 (4)
 
18:18 (4)
 
 
28:13 (3)
 
 
 
10
 
Petter Marum
88
 
10:00 (6)
49:33 (8)
 
 
 
 
 
 
 
11
 
Magne Harald Kvikstad
48
 
 
44:12 (3)
 
 
 
 
 
 
 
12
 
Helge Nordstrand
46
15:04 (5)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ole Bakke
46
 
 
 
 
 
 
 
 
52:48 (5)
 
M7 Menn 70 år -
 
 

Åge Ludvigsen vant klasse M7 foran Svein Larsen..

 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Åge Ludvigsen
300
12:25 (1)
10:37 (1)
50:35 (1)
19:48 (1)
 
27:28 (1)
30:10 (1)
 
 
 
2
*
Svein Larsen
297
 
11:08 (2)
53:46 (2)
20:51 (2)
30:43 (1)
 
31:35 (2)
 
58:52 (1)
16:00 (1)
K0 Kvinner - 15 år
 
 
 
 
 
 
28.04.10
12.05.10
19.05.10
26.05.10
02.06.10
16.06.10
18.08.10
24.08.10
08.09.10
23.09.10
1
*
Marte Nordlunde
300
10:00 (1)
 
44:32 (1)
16:35 (1)
 
 
25:16 (1)