101 med i Elvaløpet

Postet av Litrim den 21. Sep 2011

Geir Strandbakke, Redalen var best blant gutta da Elvaløpet avsluttet Sørdalskarusellen 2011. Han fikk sluttiden 10:23,5. Fjorårsvinner Marte Nordlunde ble best av jentene og satte ny rekord med tiden 11:28,2. 101 startende er deltakerrekord i Elvaløpet, den gamle var på 66.

Bildet: Geir Strandbakke i Birkebeinerløpet hvor han også gjorde sine saker veldig bra og ble klassevinner i klasse M45. I Birken ble Marte nummer 3 i jenter klasse 15 år.

 

Jørn Breili forteller at alt gikk greit og han tror det ble en perfekt avslutning. Flere kom og takket for det Litrim har gjort denne sesongen og var tydelig fornøyde.

101 løpere stilte på startstreken!



I ensom majestet - Geir Strandbakke på vei mot mål.

Artikkelen er skrevet i Ljubljana, altså på fjerndistanse, bildene er tatt med mobil av Erik Smidesang og resultatene lagt inn av Janne Støpseth.

R E S U L T A T E R



Elvaløpet, 21.09.11, 10 Løp i Sørdalskarusellen



Arrangør: Tele BIL



M0 Menn - 15 år

1.

Petter Stakston

Søre Ål IL

10:46.0

2.

Vetle Brekmo

LIF

11:07.4

3.

Håkon Andresen Kjonerud

LIF

11:52.0

4.

Torjus Loen

Lillehammer Skiklub

12:09.9

5.

Erlend Thorsrud

LIF

12:52.4

6.

Isak Skari Berger

Lillehammer Skiklub

13:00.7

7.

Daniel Jensen

ROTERUD IL

13:26.4

8.

Jørgen Hoff Nordstrand

LSK

14:00.6

9.

Sivert Raddum Skaug

Tretten Skiskytterlag

14:26.0









M1 Menn 16 - 35 år aktive

1.

Petter Tofte

Lillehammer Skiklub

10:44.0









M2 Menn 16 - 29 år

1.

Erling Tofte

Lillehammer Skiklub

10:49.1

2.

Jonas Jensen Croff

Rustad Il

10:59.1

3.

Hans Thorvald Nygaard

Vestringer IL

12:42.4

4.

Thomas Skaug



12:54.9

5.

Eirik Stonor

Søre Ål

13:08.5









M3 Menn 30 - 39 år

1.

Lars Krogsveen

Ringebu/Fåvang Skiklub

10:32.3

2.

Terje A.W Andreassen

Lillehammer Skiklub

11:14.5

3.

Geir Sandbakken



11:30.7

4.

Bjørn Ivar Austrem



11:51.0

5.

Egil Sveen

Biri IL

12:48.4

6.

Morten Paulsen

Lillehammer Akeklubb

13:07.2

7.

Børre Storhagen



13:21.8

8.

Geir Arne Nordengen

RAV BIL

13:37.4

9.

Sture Hallberg Løkken



17:39.4









M4 Menn 40 - 49 år

1.

Geir Strandbakke

Moelven IL

10:23.5

2.

Frode Stiansen

Roterud IL

10:45.4

3.

Ulf Holberg

Gyldne Treangel

11:04.6

4.

Jørn Gunnar Kleven

Eidsiva BIL

11:13.7

5.

Jon Halvor Midtmageli

ØTI

11:15.3

6.

Stein Jørstad

Follebu Skiklubb

11:26.6

7.

Espen Eide

Gudbr.Politi IL

11:37.8

8.

Eirik Røysheim

Team Sport1 Lillehammer

11:39.3

9.

Per Martin Johansen

LSK

11:40.4

10.

Kjetil Sjørengen

DnB NOR BIL

11:46.7

11.

Mikal Bjørnaa

LSK

13:05.5

12.

Jan Erik Berger



13:19.8

13.

Ulf Prestegård



13:23.9

14.

Arnt Erik Andreassen

Andreassen BIL

13:34.3

15.

Ole Skaug

Tretten

13:57.8

16.

Jan Einar Johrde

Jørstadmoen BIL

14:12.8

17.

Erik Thoresen

LIF

14:23.0









M5 Menn 50 - 59 år

1.

Vidar Åsly

Ringebu-Fåvang

11:11.3

2.

Bjørn Ola Sætha

Øyer/Tretten IF

11:18.0

3.

Hans Ivar Hattestad

Vingrom Il

11:29.0

4.

Rune Edvardsen

Vegkontoret Bil

12:50.3

5.

Arne Brandslien

Gausdal IL

13:11.7

6.

Morten Thorsrud

Trofe AS

13:16.1

7.

Nils Jørgen Kristiansen



13:25.9

8.

Erik Skogestad

LS Bil

13:28.2

9.

Guttorm S Gunstad

Ernst & Young Bil

13:40.7

10.

Bjørn Ola Foss

Gausdal FIK

13:43.8

11.

Arne Stonor

Søre Ål

14:55.4

12.

Leiv Roar Østerhagen

Vegkontoret Bil

16:04.0

13.

Gunnar Henriksen

Lillehammer Skiklub

16:08.1









M6 Menn 60 - 69 år

1.

Eivind Nybakken

Ringebu/Fåvang

11:49.7

2.

Jon Krogsveen

Ringebu/Fåvang Skiklub

12:34.2

3.

Dag Amundsen

Ullensaker Kisa IL

12:43.2

4.

Arne Brudal

Eidsiva Energi As

12:55.5

5.

Arnfinn Stubrud

LSK

13:39.9

6.

Einar Haugen



13:45.3

7.

Øystein Roland

Eidsiva IL

13:50.7

8.

Alfred Unosen

Rudsbygd IL

14:37.8

9.

Helge Nordstrand

Roterud IL

17:40.6









M7 Menn 70 år -

1.

Åge Ludvigsen

Eidsiva

15:49.4









K0 Kvinner - 15 år

1.

Marte Nordlunde

LIF

11:28.2

2.

Mari Nordlunde

Lif

11:42.7

3.

Martine Korslund

Roterud IL

12:15.6

4.

Jenny Feren Kaltenborn

LIF

12:24.0

5.

Sigrid Stakston

Søre Ål IL

12:32.6

6.

Idunn Stabell

LIF

12:44.5

7.

Pernille Gullikstad

Søre Ål IL

13:06.2

8.

Ingrid Hoff Nordstrand

LIF

13:19.3

9.

Hege Lindvik Stubrud

LIF

14:03.5

10.

Tiril Loen

Lillehammer Skiklub

14:04.0

11.

Andrine Korslund

Roterud IL

14:38.6

12.

Guro Skari Berger



15:00.1

13.

Ida Gulbrandsen

Fåberg IL

18:24.2









K1 Kvinner 16 - 35 år aktive

1.

Therese Sjursen

BFG Fana

11:38.8









K2 Kvinner 16 - 29 år

1.

Stine Marie Borgen

Ren-Eng

13:30.5

2.

Maren Rustadstuen Bruset

Lillehammer Rideklubb

13:51.6

3.

Karoline Bakken



13:52.6

4.

Ragnhild Ildstad

IL NY VON

15:04.8









K3 Kvinner 30 - 39 år

1.

Reidun Karlsen



12:29.5

2.

Marthe Tøsse Løvseth

Statens Vegvesen BIL

13:38.6

3.

Hanne Monica Storhagen

Lillehammer Ake Og Bob

14:24.8

4.

Eivor Løkken



15:34.7









K4 Kvinner 40 - 49 år

1.

Liv Hilde Drugli

Lif

11:30.1

2.

Hilde Grøneng

Lsk

12:31.0

3.

Hege Skari



12:36.9

4.

Bente Kvernstad Haugen

Ringebu - Fåvang Skiklub

13:44.7

5.

Jorunn Nordlunde Bossum

Gausdal F.I.K

14:01.2

6.

Line Loen

Lillehammer Skiklub

14:10.7

7.

Linda Breidablik

Lillehammer Skiklub

14:13.7

8.

Pia Neegaard



14:30.4

9.

Inger Hjorthol

Lillehammer Skiklub

15:00.6









K5 Kvinner 50 - 59 år

1.

Brit Tofte

Søre Ål IL

12:18.6

2.

Anne Størmer Steira



13:10.7

3.

Oddveig Kvikne Dotterud

Lillehammer Skiklub

13:47.7

4.

Oddrun Hovsengen

LIF

15:01.1

5.

Marit Valset

Lillehammer Skiklub

15:39.8

6.

Marita Jacobsen

Søre Ål

17:44.9



Antall fullført:

På tid: 101

Uten tid: 0

Totalt: 101

 


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline