Elmer Mulleri Skalle og Mille Marie Storlien best av de med 10 løp!

Postet av Litrim den 5. Okt 2020

I alt 128 har fullført alle 10 løpene i Sørdalskarusellen 2020. Her finner du oversikt over hvem det er. Her er det også oversikt over de 20 beste med tid sammenlagt blant disse. Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF var best blant mennene, mens Mille Marie Storlien, Lillehammer Skiklub tronet høyest blant kvinnene. 

Artikkel vil bli oppdatert med flere bilder!

Dette er fjerde gang vi skal dele ut bestemannspremie. De tidligere vinnerne er:

Kvinner:

2019 Tina Træthaug
2018 Bente Størmer Steira
2017 Hege Skari

Menn:

2019 Geir Steig
2018 Simen Næss Berge
2017 Simen Næss Berge

Premieutdelingen foregår tirsdag 10. november på Sport1 Lillehammer i Jernbanegata - les mer her!

Her er de beste kvinnene:

1Mille Marie StorlienLillehammer Skiklub3:35:56.0
2Bente Størmer Steira
3:36:17.0
3Ragnhild HaukåenRingebu-Fåvang skiklubb3:54:40.0
4Guri Stenseth KjøsSøre Ål3:59:57.0
5Karoline Mittet BrøsteTrain hard, eat harder IL4:03:13.0
6Hege SkariLillehammer Skiklub4:05:38.0
7Birte TræthaugSøre-Ål il4:07:28.0
8Annica BennoBrøttum4:10:56.0
9Ida Børset Westad
4:16:07.0
10Anne Størmer Steira
4:20:46.0
11Elizabeth Tester
4:23:34.0
12Anne SmidesangFriskis&Svettis4:29:59.0
13Hanne Monica StorhagenLillehammer svømmeklubb4:30:23.0
14Marit MelbøVingrom IL4:31:59.0
15Karina Grytøyr Kolden
4:34:16.0
16Celine StorlienLillehammer Skiklub4:34:34.0
17Martea BergumØyer-Tretten if ski4:37:13.0
18Karoline Aasen Bakken
4:38:13.0
19Linda Jeanette BergerØTI Ski4:39:45.0
20Tia Elisabeth SandvoldØTI Ski4:42:00.0

Her er de beste mennene:


1Elmer Mulleri SkalleLillehammer IF3:02:05.0
2Lars BERGER
3:14:49.0
3Hans Olav KjøsSÅOB3:17:48.0
4Mads BuhaugØyer-Tretten IF3:18:33.0
5Magnus LøndalGBK Lillehammer3:21:14.0
6Stian SommersethSomco3:21:17.0
7Gert MoenVingrom IL3:24:16.0
8Geir STRANDBAKKELillehammer skiklubb3:24:33.0
9Sondre BolstadMalmvegen Warriors3:25:11.0
10Christer OpsannLillehammer IF3:25:20.0
11Oscar Smogeli OpsannLillehammer IF3:28:50.0
12Terje Andre Wad-GylterudLillehammer3:35:59.0
13Endre Vold-EngesliSøre Ål IL/SÅOB3:39:32.0
14Thomas NæstadSÅOB3:46:07.0
15Geir HaugenVingar3:48:32.0
16Per Martin JohansenFYK3:50:38.0
17Ole Amund ØvstehageVestringen IL3:52:17.0
18Lars Even MarkrudTeam Parkettpartner Sjusjøen3:54:18.0
19Jørn Gunnar KlevenEidsiva Energi BIL3:58:37.0
20Gunnar StandalIL Littundermidtpåtreet3:58:46.0


Hele 127 har deltatt i alle 10 løpene i årets karusell. I fjor var det 48.

Tina Asak Vesterås fullførte Sørdalskarusellen for første gang og det med å delta i alle 10. Annica Benno spurtet inn til sammelagtseier i klasse K30-39 og til sin 10. deltakelse i Sørdalskarusellen

Her er alle med 10 løp i 2020:  
Ola Andersbakken, Tina Asak Vesterås, Harald Austgarden, Marianne Øvstehage Austgarden,  Runar Austgarden


Karoline Aasen Bakken, Knut Birger Bakken, Oddveig Aasen Bakken, Annica Benno, Bjørn Benno, Jan Erik Berger,  Lars BERGER, Linda Jeanette Berger, Marie Berger, Martea Bergum, Jan Øystein Bolstad, Sondre Bolstad, Geir Morten Brandhaug, Nils Bratberg, Mads Buhaug


Beate Carolin, Toril Carolin, Ellen Ressem Christiansen

Per Martin Johansen har fullført Sørdalskarusellen 14 ganger og de aller fleste løpene de siste årene!  

Gjermund Dalsveen, Ola Rosing Eide, Sverre Fossen, Kari-Anne Fredriksen

Guttorm S. Gunstad

Christian Halsa, Bente Hamnes, Carl Henrik Haugen, Geir Haugen, Siri Haugen, Ragnhild Haukåen, Dag Storm Henriksen, Gunnar Henriksen, Tea Anine Hindar, Morten Hjelmseth, Oddrun Hovsengen, Berit Høyvik, Guro Håvardsrud

Per Martin Johansen

Jonas Karlsen, Guri Stenseth Kjøs, Hans Olav Kjøs, Jørn Gunnar Kleven, Ole Gustav Knai, Karina Grytøyr Kolden, Lars Krogsveen


Ole Ludahl Lagethon, Trygve Ludahl Lagethon, Svein Larsen, Øystein Lauen, Helge Leonhardsen, Jannike Berg Leonhardsen, Gudmund Lien, Stian Lier, Karoline Linderud, Magne Lindviksmoen, Åge Magne Ludvigsen, Eivor Løkken, Magnus Løndal



Pål Aril Olsen i fin stil ut av skogen i Elvaløpet og fullførte Sørdalskarusellen for 4. gang i år med 10 av 10.

Lars Even Markrud, Hanne Karin Danielsen Marum, Petter Marum, Ane Melbø, Berit Melbø, Halvor Melbø, Johan Melbø, Marit Melbø, Robin Mikalsen, Glenn Mikkelsen, Karoline Mittet Brøste, Gert Moen, Iver Kraabøl Moen, Rolf Endre Moen, Thomas Moger, Lene K S Møllerløkken

Johannes Nygaard, Ida Nyløkken, Thomas Næstad

June Olaussen, Finn Olsen, Pål Aril Olsen, Siri Olsen, Christer Opsann, Oscar Smogeli Opsann


Bjørn Rusten, Leif Magne Røe, Eirik Røysheim



Øystein Sørmo viser fram 10 fingre for 10 løp i Sørdalskarusellen 2020 

Tia Elisabeth Sandvold, Snorre Severinsen, Elmer Mulleri Skalle, Hege Skari, John Raddum Skaug, Sunniva Raddum Skaug, Jonny Slåen, Aadne Smidesang, Anne Smidesang, Stian Sommerseth, Gunnar Standal, Anne Størmer Steira, Bente Størmer Steira, Børre Storhagen, Hanne Monica Storhagen, Celine Storlien,  Mille Marie Storlien, Geir STRANDBAKKE, Simen Melbø Sunde, Christin Larodd Svegården, Thor Svegården, Øystein Sørmo




Lars Even Markrud, Bernt Tennstrand og Hege Skari, alle med 10 løp, Hege har fullført karusellen 15 ganger noe som kvalifiserer til gullmerket. 

Bernt Tennstrand, Elizabeth Tester, Eirik Torbjørnsen, Birte Træthaug


Marit Valset, Jens Martin Vesterås, Cato Visdal Mikalsen, Endre Vold-Engesli




Terje Wad-Gylterud fullførte for 5. gang og sin første10 av 10 og det med hodelykt! 



Pål Zeppelin fullførte Sørdalskarusellen for andre gang.

 

 

Terje Andre Wad-Gylterud, Ida Børset Westad, Stian Westad, Ingebjørg Wikstrøm

 
















Pål Zeppelin

 

Martin Øvstehage, Ole Amund Øvstehage, Ole Øyhaugen


1 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline