Mille Marie Storlien og Elmer Mulleri Skalle best sammenlagt

Postet av Litrim den 6. Jul 2020

Mille Marie Storlien, Lillehammer Skiklub og Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF er best av de 150 som har løpt alle 6 løpene i år.  Den som troner øverst på listen etter 10 løp blir premiert på den store premieutdelingen i høst. 

Sammenlagt deltatt  - 150 har deltatt i alle 6 løpene     

Sammenlagt -klassevis  

Adelskalenderer for de med best sammenlagt tid på 10 løp.

Dette er en premiering som ble innført i 2017.

Kvinner:

2019 Tina Træthaug
2018 Bente Størmer Steira
2017 Hege Skari

Menn:
2019 Geir Steig
2018 Simen Næss Berge
2017 Simen Næss Berge


Mille Marie Storlien leder så langt foran sammenlagtvinner 2018 Bente Størmer Steira og Ragnhils Haukåen, Ringebu Fåvang

Her er de 20 beste kvinnene så langt. 

1Mille Marie StorlienLillehammer Skiklub2:05:24.0
2Bente Størmer Steira
2:06:06.0
3Ragnhild HaukåenRingebu-Fåvang skiklubb2:14:35.0
4Guri Stenseth KjøsSøre Ål2:19:15.0
5Karoline Mittet BrøsteTrain hard, eat harder IL2:19:53.0
6Hege SkariLillehammer Skiklub2:21:50.0
7Birte TræthaugSøre-Ål il2:22:27.0
8Ida Børset Westad
2:23:30.0
9Madelen Dørmænen
2:24:03.0
10Annica BennoBrøttum2:26:53.0
11Celine StorlienLillehammer Skiklub2:27:27.0
12Anne Størmer Steira
2:29:39.0
13Tina Krøger TræthaugSøre-Ål il2:30:25.0
14Elizabeth Tester
2:32:58.0
15Anne SmidesangFriskis&Svettis2:36:16.0
16Hanne Monica StorhagenLillehammer svømmeklubb2:37:15.0
17Martea BergumØyer-Tretten if ski2:37:51.0
18Marit MelbøVingrom IL2:37:51.0
19Karina Grytøyr Kolden
2:38:03.0
20Linda Jeanette BergerØTI SKI2:40:30.0


Elmer Mulleri Skalle, LIF var best i SpareBank1 Kanthaugenløpet og er best blant mennene så langt. Lars Berger er nummer to med Mads Buhaug nummer tre. På bildet er Elmer (t.v) sammen med vinner av Maihaugenløpet Elmer Negassi.

Her er de 20 beste mennene så langt.  

1Elmer Mulleri Skalle
Lillehammer IF1:45:26.0
2Lars BERGER

1:52:09.0
3Mads Buhaug
Øyer-Tretten IF1:55:09.0
4Hans Olav Kjøs
SÅOB1:55:43.0
5Stian Sommerseth
Somco1:56:36.0
6Magnus Løndal
GBK Lillehammer1:56:59.0
7Christer Opsann
Lillehammer IF1:57:56.0
8Frode Stiansen
Team Mosetertoppen Skiline1:58:24.0
9Gert Moen
Vingrom IL1:58:28.0
10Sondre Bolstad
Malmvegen Warriors1:58:40.0
11Geir STRANDBAKKE
Lillehammer skiklubb1:58:47.0
12Oscar Smogeli Opsann
Lillehammer IF1:59:05.0
13Aleksander Myklebust
GD1:59:34.0
14Vemund Lien
Lillehammer IF1:59:40.0
15Trygve Ludahl Lagethon
ØTI2:00:17.0
16Terje Andre Wad-Gylterud
Lillehammer2:04:16.0
17Kjetil Holm
Lillehammer Skiklub2:04:45.0
18Endre Vold-Engesli
Søre Ål IL/SÅOB2:05:07.0
19Cato Visdal Mikalsen
LEEDS UNITED2:05:44.0
20Richard Havstein Melkersen
Gausdal Landhandleri2:06:01.0

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline