Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 10 Nov
kl 11:00 - 20:00
Premieutdeling
Litrim   Løp  
Årets premieutdeling blir like spesiell som…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 00:00 - 23:59
Elvaløpet 2020
Litrim  
Også Elvaløpet blir virtuelt fra 16.…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 00:00 - 23:59
Olympiaparkløpet for 18. gang
Litrim   Løp  
Også Olympiaparkløpet arrangeres…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 00:00 - 23:59
Vegmuseumsløpet
Litrim   Løp   Hunderfossvegen 757
Også Vegmuseumsløpet vil i år…   Les mer  
Sun 23 Aug
kl 16:00 - 17:30
Tour of Mjøsa 4. løp - Lillehammer Motbakkeløp - A
Litrim   Løp   Strandpromenaden
4. løp i Tour of Mjøsa på…   Les mer  
Sat 22 Aug
kl 11:00 - 12:30
Tour of Mjøsa - Moelven Avlyst
Litrim   Løp   Skolevegen 15
Første løp i Tour of Mjøsa…   Les mer  
Sat 15 Aug
kl 00:00 - 19:00
Flømyrløpet - virtuelt
Litrim   Løp   Skurvbrua, Nordsetervegen
Også Flømyrløpet blir…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 00:00 - 23:59
SpareBank1 Kanthaugenløpet
Litrim   Løp  
Kanthaugenløpet blir også virtuelt…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 00:00 - 23:59
Mesnaelva Opp Virtuelt
Litrim   Løp  
5. løp i Sørdalskarusellen er…   Les mer  
Wed 27 May
kl 00:00 - 23:59
Hovemoenløpet virtuelt
Finn Olsen   Løp   Litrim
Slik får du ikke se startfeltet i…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline