God Jul og Godt Nytt År!

Postet av Litrim den 15. Des 2009

2009 går mot slutten, premieutdelingen i november var det siste arrangementet Litrim for i år.

Nå står julen for døren og skiene er kanskje nærmere enn joggeskoene. Uansett det er viktig å få rørt seg litt også i julen.

 

 

Vi ønsker dere alle en riktig god jul og et godt nytt år.


0 Kommentar

Litrims premieutdeling onsdag 18. november kl 19

Postet av Litrim den 11. Nov 2009

Litrim ønsker velkommen til året premieutdeling på Busmoen bostiftelse onsdag 18. november kl 19. Det skal  deles ut premier for Sørdalskarusellen og noe å bite i blir det også.  I denne artikkelen gir vi et lite tilbakeblikk med litt statistikk fra årets sesong. 2009 var året ungdommen fant fram til Sørdalskarusellen. Her er det Kristoffer Nordlunde og Erik Richenberg nr 2 og nr 1 sammenlagt i yngste klasse.

På premieutdelingen blir det tradisjonen tro deltakerpremier til alle som har fullført Sørdalskarusellen (6 av 10 løp). I år blir det kunstglass fra Frabrikken. Klassevinnerne i Sørdalskaursellen som har fullført får krus med bilde av seg selv på   I tillegg blir det uttrekning av gavepremier. 

Er du usikker på om du har fullført kan du klikke deg inn på sammenlagtresultatene her:

Sørdalskarusellen

Resultatliste 2009 (pdf)

Sørdalskarusellen hadde en veldig fin sesong med en bra økning i deltakerantallet.  Her er deltakertallene for hvert løp.

2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Kringsjåløpet 52 45 36 45 52 45 60 73 87 80
Strandpromenaden 56 42 29 40 35 51 54 47 55 79
Maihaugenløpet 73 61 44 56 45 51 66 78 93 94
Vingarsprinten/ Mesnaelva opp 53 55 44 49 49 56 49 63 88 81
Hovemoenløpet 62 44 38 43 48 47 54 69 66 71
Kanthaugenløpet 77 45 36 44 49 44 40 71 52 57
Flømyrløpet 22 47 48 47 47 40 44 62 62 76
Vegmuseumsløpet 68 36 40 52 51 59 50 65 60 74
Olympiaparkløpet 41 26 46 47 54 60 73 59 58
Elvaløpet 50 28 29 37 31 38 42 66 58 57
513 444 370 459 454 485 519 667 680 727

Kringsjåløpet
Årets første - ungdommen kommer

Antall deltakere: 80
Beste kvinne: Liv Hilde Drugli
Beste mann: Christian Bjørge

Maihaugenløpet
Flest deltakere!

Antall deltakere:  94
Beste kvinne: Liv Hilde Drugli
Beste mann: Trond Vognhild

Flømyrløpet
Årets bløteste!

Antall deltakere: 76
Beste kvinne: Marte Bjørnsgård
Beste gutt: Erik Richenberg

 


0 Kommentar

Sørdalskarusellen 2009

Postet av Litrim den 24. Sep 2009

Sørdalskarusellen 2009 er historie. 50 deltakere fullførte årets karusell. Selv om det er 2 færre enn i fjor så har deltakelsen økt i forhold til i fjor.

Her er alle resultater.

Lenke til tidligere år:   2008 2007 2006 2005 2004 2003

S A M M E N L A G T

Sørdalskarusellen 2009

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

M0 Menn - 15 år

1

*

Eirik Richenberg

300

8:37 (1)

7:11 (1)

14:28 (1)

21:23 (1)

12:29 (1)

10:08 (1)

2

*

Kristoffer Nordlunde

294

8:56 (2)

7:34 (2)

40:12 (2)

15:07 (2)

21:26 (2)

12:49 (2)

10:13 (2)

3

*

Kristian Kjonerud

288

9:26 (3)

7:46 (5)

40:58 (3)

15:16 (3)

23:26 (4)

13:22 (6)

42:33 (1)

10:57 (4)

4

*

Lars Hammer Nustad

281

9:35 (5)

8:00 (6)

42:12 (4)

16:19 (6)

24:23 (1)

14:26 (7)

46:59 (3)

11:40 (7)

5

*

Erling Bjørnson

279

10:04 (7)

43:41 (5)

16:38 (7)

25:16 (4)

25:00 (1)

47:53 (4)

11:35 (6)

6

*

Simen Smidesang

266

9:41 (11)

51:16 (7)

28:29 (2)

29:47 (7)

17:20 (8)

56:53 (5)

13:29 (11)

7

Petter Stakston

222

48:17 (6)

17:59 (8)

26:25 (6)

26:11 (5)

12:13 (8)

8

Gustav Follerås

191

23:26 (3)

13:22 (5)

44:13 (2)

10:48 (3)

9

Håkon Andresen Kjonerud

172

10:38 (8)

9:12 (9)

26:13 (6)

12:32 (9)

10

Amund Holtklimpen

142

16:05 (4)

25:01 (3)

13:20 (4)

11

Fredrik Grønolen

98

7:42 (3)

39:12 (1)

12

Kjetil Tyrom

93

9:32 (4)

11:13 (5)

13

Ole Jørgen Haugen

84

9:00 (8)

13:27 (10)

14

Anton Evensen

79

12:54 (11)

14:20 (12)

15

Kristoffer Hestetreæet

49

24:34 (2)

16

Oliver Furuli

48

13:01 (3)

17

Amund Gausmel

47

7:46 (4)

18

Vegard Børsheim

46

16:09 (5)

Eirik Josten

46

26:01 (5)

20

Henrik Kjærnsli

45

9:54 (6)

21

Tor Omar Nyquist

44

8:21 (7)

Sigve Isum

44

27:01 (7)

23

Oskar Bilstad

42

11:58 (9)

Erlend Olstad

42

18:44 (9)

25

Amund Husom

41

12:17 (10)

Olav Hagen Dahlen

41

9:30 (10)

Erling Tofte

41

19:12 (10)

M1 Menn 16 - 35 år aktive

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Gert Moen

296

8:35 (3)

7:15 (2)

37:09 (1)

20:50 (1)

21:45 (1)

12:57 (2)

2

Trond Vognild

199

6:48 (1)

13:32 (2)

12:17 (1)

10:05 (1)

3

Syver Berg-Domås

145

8:55 (4)

38:01 (2)

43:38 (2)

4

Sjur Prestsæter

100

13:31 (1)

19:22 (1)

5

Michael Eriksson

99

8:22 (2)

38:44 (1)

6

Jacob Reistad

93

45:05 (4)

27:20 (5)

7

Christian Bjørge

50

7:52 (1)

8

Markus Moe

49

21:06 (2)

Magnus Bleken

49

23:24 (2)

10

Sondre Kvikne Dotterud

48

7:26 (3)

Erik Hoffsbakken

48

38:27 (3)

Erik Dimmen Konv Sæle

48

13:52 (3)

Tore Krogsveen

48

21:41 (3)

14

Nicolai Bergmann

47

22:31 (4)

15

Simen Austdal

46

46:54 (5)

16

Martin Barhaug

45

28:15 (6)

M2 Menn 16 - 29 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Petter Hattestad

295

9:29 (1)

16:30 (1)

24:21 (3)

14:26 (2)

47:34 (2)

12:10 (2)

2

Robert Granseth

149

23:11 (2)

45:22 (1)

10:37 (1)

3

Lars Krogsveen

99

21:29 (2)

12:55 (1)

4

Emil Yde Aasen

97

42:12 (1)

23:43 (4)

5

Emil Oppegård

94

47:12 (2)

28:22 (6)

6

Dennis Leine

86

54:22 (4)

34:34 (12)

7

Frode Korsmo

50

7:39 (1)

Per Ola Gasman

50

20:35 (1)

Lars Hovde Bakke

50

21:52 (1)

10

JON VEGARD TORGERSEN

48

54:18 (3)

Øyvind Pedersen

48

22:37 (3)

Martin Øvstehagen

48

15:16 (3)

Jon Morten Mosand

48

59:15 (3)

Eirik Solbakken

48

12:29 (3)

15

Aleksander Von Krogh

47

13:11 (4)

16

Eirik Robert Christiansen

46

23:45 (5)

17

Thomas Gustafson

44

28:40 (7)

18

Ole-Marius Hammershaug

43

28:56 (8)

19

Morten Mikkelstuen

42

29:20 (9)

20

Elias Mork

41

30:29 (10)

21

Vegard Lunde

40

34:34 (11)

M3 Menn 30 - 39 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Geir Andre Holum-Jakobsen

287

11:38 (4)

9:39 (5)

51:36 (6)

20:05 (3)

31:39 (5)

29:46 (2)

16:55 (4)

54:08 (4)

13:26 (2)

2

Anders Jøranli

195

9:13 (2)

7:48 (3)

23:38 (2)

22:37 (2)

3

Børre Storhagen

190

19:16 (2)

27:17 (4)

30:59 (3)

17:38 (5)

4

Øyvind Viken

150

7:25 (1)

14:32 (1)

21:11 (1)

5

Magnus Gutsveen

148

25:37 (3)

23:42 (1)

13:51 (1)

6

Terje Gulbrandsen

100

37:04 (1)

21:14 (1)

7

Morten S. Andersen

95

28:29 (4)

25:26 (3)

8

Jarle Jakobsen

50

9:07 (1)

Sindre Viberg

50

42:58 (1)

Bård Erland Amrud

50

13:03 (1)

11

Richard Høgås

49

7:27 (2)

Halvor Nordby

49

39:24 (2)

Anders Bergum

49

14:24 (2)

Erik Haugen

49

43:28 (2)

15

Tormod Kleppa

48

10:09 (3)

Hallgeir Engen

48

43:59 (3)

Jan Øystein Bolstad

48

15:15 (3)

Ketil Skjåk

48

51:26 (3)

19

Knut Roland

47

8:49 (4)

Terje Bradal

47

47:17 (4)

21

Marius K”hler-Olsen

46

50:00 (5)

Nils Kristian Blakli

46

30:32 (5)

M4 Menn 40 - 49 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Asbjørn Lie

299

7:19 (3)

37:02 (2)

14:44 (2)

20:37 (1)

20:22 (1)

21:31 (1)

13:05 (2)

40:06 (1)

10:43 (1)

2

*

Tor Håkon Viken

297

8:34 (2)

7:09 (2)

36:57 (1)

14:18 (1)

22:18 (2)

20:23 (2)

21:47 (2)

12:54 (1)

3

*

Ulf Holdberg

282

9:19 (4)

7:50 (6)

39:54 (5)

16:06 (6)

22:55 (3)

21:53 (3)

23:25 (6)

13:33 (6)

42:22 (5)

11:09 (4)

4

*

Per Martin Johansen

265

9:39 (7)

8:01 (8)

41:05 (7)

16:09 (7)

25:44 (11)

23:40 (7)

14:10 (8)

45:52 (9)

11:15 (5)

5

*

Reinhard Kuhs

263

9:14 (3)

7:41 (5)

39:14 (3)

25:38 (15)

14:27 (9)

11:55 (8)

6

*

Vidar Åsly

262

9:28 (6)

8:22 (14)

39:22 (4)

23:57 (8)

22:25 (6)

11:18 (6)

7

*

Mikal Bjørnaa

252

9:49 (8)

8:09 (12)

41:26 (9)

25:13 (10)

23:02 (9)

24:06 (10)

44:26 (8)

8

*

Arvid Berntsen

239

10:24 (11)

8:45 (18)

43:43 (11)

17:34 (10)

27:56 (17)

24:51 (14)

27:25 (19)

15:08 (13)

49:39 (12)

12:38 (10)

*

Ola Kjonerud

239

8:39 (16)

16:46 (9)

27:15 (14)

24:02 (12)

24:34 (11)

14:41 (11)

46:32 (10)

10

Espen Eide

237

23:46 (5)

21:55 (4)

22:29 (3)

13:06 (4)

40:55 (2)

11

Kristen Kankerud

232

24:16 (9)

22:30 (4)

13:13 (5)

41:09 (3)

10:46 (2)

12

*

Aadne Smidesang

229

10:33 (13)

8:54 (20)

44:52 (12)

25:22 (15)

27:05 (18)

15:54 (15)

49:30 (11)

12:45 (11)

13

Bjørn Ola Sætha

220

23:51 (6)

22:42 (8)

13:56 (7)

43:44 (7)

11:22 (7)

14

*

Nils Jørgen Kristiansen

219

11:10 (17)

9:01 (22)

46:23 (14)

18:21 (11)

27:49 (16)

26:48 (17)

16:08 (16)

49:58 (13)

15

Ingar Husemoen

168

9:27 (5)

8:06 (9)

24:55 (12)

14:34 (10)

16

Arnt Erik Andreassen

139

8:59 (21)

47:53 (17)

18:24 (12)

53:30 (15)

17

Håvard Moheim

138

23:15 (4)

22:37 (5)

43:04 (6)

18

Robert Andreas Karlsen

132

11:09 (16)

9:14 (24)

55:28 (19)

18:45 (13)

19

Jan Einar Johrde

127

9:20 (25)

48:44 (18)

29:04 (20)

53:23 (14)

20

Jørn Hemma

121

16:18 (8)

26:23 (13)

23:58 (11)

21

Roar Mikkelsen

116

9:53 (9)

25:31 (14)

15:10 (14)

22

Arnt Nyborg

115

8:17 (13)

46:35 (15)

23:19 (10)

23

Bård Scheie

99

10:59 (15)

9:07 (23)

26:06 (16)

24

Jon Evensen

95

7:29 (4)

14:59 (3)

25

Christian Svarstad

90

23:52 (7)

22:14 (5)

Øystein Engesveen

90

23:57 (9)

11:01 (3)

27

Jon Halvor Midtmageli

89

16:01 (5)

23:53 (8)

28

Tor Erik Bakken

85

8:08 (11)

40:04 (6)

29

Geir Evensen

83

10:23 (10)

12:33 (9)

30

Kjetil Sjørengen

77

25:04 (13)

14:56 (12)

31

Tore Lien

65

11:12 (18)

8:51 (19)

32

Arnt Steinar Olasveen

57

11:58 (19)

9:47 (26)

33

Rex Hinchliffe

50

8:31 (1)

Tor Erik Nyquist

50

6:57 (1)

35

Per Strandhaug

48

13:06 (3)

36

Hans Erik Tofte

47

15:59 (4)

Geir Strandbakke

47

41:32 (4)

38

Anders Bjørnsgård

44

7:52 (7)

Rolf Bakken

44

22:40 (7)

40

Jan Olav Endrerud

43

41:09 (8)

41

Per Tore Granli

41

8:07 (10)

Ulf Johansson

41

43:07 (10)

43

Eystein Forseth

39

10:32 (12)

Magne Lundefaret

39

25:55 (12)

45

Alexander Nordby

38

45:50 (13)

Stig Rune Sletmoen

38

24:25 (13)

47

Fredrik Øyen

37

10:34 (14)

48

Eirik Røysheim

36

8:36 (15)

Håvard Amundgård

36

27:40 (15)

50

Per Gunnar Stakston

35

46:44 (16)

Arve Noreng

35

25:39 (16)

52

Kristian Holm

34

8:41 (17)

Geir Henning Aaløkken

34

17:20 (17)

54

Erik Magnus Ring

30

31:58 (21)

M5 Menn 50 - 59 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Hans Ivar Hattestad

300

9:30 (2)

7:55 (2)

39:41 (1)

15:39 (2)

24:01 (1)

21:54 (1)

23:09 (1)

13:50 (1)

43:11 (3)

11:24 (1)

2

*

Eivind Nybakken

296

9:24 (1)

7:54 (1)

15:37 (1)

24:13 (2)

14:16 (3)

11:27 (2)

3

*

Per Solbakken

284

43:35 (3)

17:12 (4)

25:56 (4)

25:31 (4)

15:06 (4)

45:37 (4)

12:30 (3)

4

*

Per Ole Nygaard

283

10:18 (4)

8:57 (3)

44:01 (4)

17:20 (5)

26:14 (5)

25:29 (3)

15:18 (5)

47:59 (5)

12:31 (4)

5

*

Torbjørn Bjørnson

276

10:39 (5)

44:44 (6)

17:50 (7)

25:24 (3)

25:31 (3)

13:06 (6)

6

*

Arne Brandslien

270

10:46 (6)

9:01 (5)

46:18 (8)

26:49 (6)

26:17 (8)

26:10 (5)

48:50 (6)

7

*

Jan Ingar Hagen

260

9:10 (8)

47:02 (9)

18:32 (8)

25:55 (5)

27:37 (8)

13:14 (8)

8

*

Bjørn Ola Foss

257

11:00 (8)

9:03 (7)

47:13 (10)

18:34 (9)

28:47 (8)

28:06 (10)

16:43 (9)

52:01 (8)

9

*

Bård Kalvåg

247

11:13 (9)

9:24 (9)

50:33 (12)

19:06 (10)

29:18 (10)

26:58 (9)

29:26 (14)

10

Anders Reiten

244

9:30 (3)

41:05 (2)

25:06 (2)

22:45 (2)

14:06 (2)

11

*

Arne Stonor

243

11:13 (10)

9:33 (11)

49:27 (11)

19:22 (11)

30:43 (11)

29:18 (13)

17:18 (12)

14:14 (9)

12

*

Gunnar Henriksen

235

13:05 (13)

10:53 (13)

Uten tid

21:42 (13)

Uten tid

32:49 (11)

31:42 (16)

17:55 (13)

58:10 (11)

15:27 (10)

13

*

Leiv Roar Østerhagen

234

11:49 (12)

9:43 (12)

19:58 (12)

30:19 (15)

17:14 (11)

57:46 (10)

14

Arnfinn Stubrud

175

9:02 (6)

28:00 (9)

50:31 (7)

13:13 (7)

15

Pål Hjorthol

161

11:21 (11)

9:28 (10)

29:09 (12)

17:01 (10)

16

Gottorm S Gunstad

135

8:58 (4)

45:48 (7)

26:03 (7)

Arne Brudal

135

26:43 (6)

15:40 (7)

12:58 (5)

18

Kjell Eide

134

17:33 (6)

27:00 (7)

15:36 (6)

19

Geir Jensen

87

26:59 (7)

16:03 (8)

20

Bjørn Olav Sveinhaug

84

29:10 (9)

57:08 (9)

21

Otto Øye

77

52:02 (13)

32:35 (12)

22

Dag Vevang

74

14:26 (14)

11:01 (14)

23

Torbjørn Stalsberg

50

40:00 (1)

24

Bjørn Høyby

49

41:25 (2)

25

Knut Libakken

48

16:25 (3)

26

PER Brandslien

47

25:53 (4)

27

Bjørn Bakkelund

46

44:36 (5)

28

Gudmund Bakken

45

25:59 (6)

29

Rolf Ballangrud

44

10:48 (7)

30

Terje Onshus

41

27:08 (10)

31

Roar Øverby

40

28:49 (11)

Finn Olsen

Uten tid

Uten tid

Uten tid

Erik Smidesang

Uten tid

M6 Menn 60 - 69 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Agnar Skutbergssveen

296

8:31 (1)

43:18 (1)

16:37 (1)

23:47 (1)

16:01 (3)

47:40 (3)

2

*

Øystein Roland

291

9:13 (2)

45:40 (2)

25:07 (2)

27:18 (2)

16:35 (5)

13:19 (2)

3

*

Einar Haugen

283

48:19 (4)

19:04 (4)

27:33 (3)

25:56 (4)

16:24 (4)

13:31 (4)

4

*

Helge Nordstrand

275

12:30 (2)

10:49 (6)

51:04 (6)

21:44 (8)

31:39 (6)

29:03 (7)

31:37 (8)

18:40 (9)

58:00 (6)

17:27 (5)

5

*

Åge Ludvigsen

230

10:29 (4)

49:36 (5)

28:03 (5)

29:27 (5)

17:31 (6)

Uten tid

6

Per Erik Fonkalsrud

224

12:25 (1)

10:56 (8)

33:15 (7)

31:11 (7)

18:13 (8)

7

Olaf Pedersen

199

16:53 (2)

24:39 (1)

14:47 (1)

43:57 (1)

8

Jon Krogsveen

198

26:24 (1)

15:02 (2)

46:45 (2)

12:31 (1)

9

Jørn Breili

192

19:01 (3)

25:43 (3)

27:42 (3)

13:26 (3)

10

Sverre Fossen

188

47:17 (3)

19:23 (5)

28:46 (4)

52:27 (4)

11

Helge Leonardsen

137

10:10 (3)

30:27 (6)

17:54 (7)

12

Ole Madslien

135

10:43 (5)

51:26 (7)

20:30 (6)

13

Svein Larsen

133

10:52 (7)

20:54 (7)

28:46 (6)

14

Harald Austgarden

93

28:08 (4)

55:43 (5)

15

Steinar Brekke

49

27:23 (2)

16

Kjell Aune

46

31:32 (5)

M7 Menn 70 år -

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

Halvor Øvringmo

50

15:12 (1)

*

Knut Haugen

Uten tid

Uten tid

Uten tid

Uten tid

Uten tid

Uten tid

K0 Kvinner - 15 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Marte Nordlunde

300

9:45 (1)

8:48 (5)

43:11 (1)

16:40 (1)

24:05 (1)

14:43 (1)

11:41 (1)

2

*

Idunn Stabell

293

10:09 (3)

8:31 (3)

16:56 (2)

24:26 (1)

25:32 (2)

15:26 (2)

3

*

Marte Håkenstad Bråten

292

10:25 (5)

8:25 (1)

44:31 (2)

25:37 (3)

49:36 (1)

12:12 (2)

4

*

Eline Dehli

283

12:33 (8)

20:45 (7)

32:45 (1)

29:08 (2)

31:35 (5)

17:35 (4)

14:19 (4)

5

Nora Bystadhaugen Apelgre

189

10:25 (4)

8:43 (4)

45:07 (3)

17:58 (4)

6

Sigrid Linn

142

8:29 (2)

18:20 (5)

27:45 (4)

7

Nathalie Skyttermoen

138

10:56 (6)

8:54 (6)

17:55 (3)

8

Mari Nordlunde

96

15:40 (3)

12:49 (3)

9

Ida Gulbrandsen

89

13:22 (8)

24:11 (5)

10

Thea Krokan Murud

49

9:47 (2)

11

Vibeke Linn

45

19:54 (6)

12

Anna Bergehagen

44

11:11 (7)

Agathe Strand Båtnes

44

9:08 (7)

14

Ida Elise Mæhlum

42

16:44 (9)

15

Elise Evensen

41

17:11 (10)

K1 Kvinner 16 - 35 år aktive

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Barbro Sætha

295

8:44 (2)

17:18 (1)

25:17 (1)

15:33 (1)

54:53 (4)

13:08 (2)

2

*

Marte Dehli

294

11:43 (1)

19:27 (2)

32:14 (1)

28:19 (3)

29:10 (2)

16:36 (3)

13:09 (3)

3

Mari Klakegg Bruflot

147

8:26 (1)

42:22 (2)

47:03 (3)

4

Kjersti Herberg

99

40:38 (1)

46:54 (2)

5

Maria Teresia Austberg

98

26:15 (2)

15:47 (2)

6

Marthe Bjørnsgaard

50

24:04 (1)

Bente Størmer Steira

50

41:40 (1)

Maren Wangensteen

50

12:28 (1)

K2 Kvinner 16 - 29 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

Oda Hovsengen

100

14:18 (1)

Uten tid

Uten tid

Uten tid

17:05 (1)

2

Ragnhild Ildstad

50

36:19 (1)

Marita Thorsvik

50

15:44 (1)

Hanne Marte Lie

50

49:29 (1)

5

Oda Haukebø

49

58:51 (2)

K3 Kvinner 30 - 39 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Hanne Monica Storhagen

288

11:20 (4)

9:36 (5)

48:59 (3)

19:53 (3)

31:20 (3)

27:17 (4)

30:24 (5)

17:42 (1)

2

Valborg Madslien

241

11:14 (3)

9:22 (4)

18:43 (1)

26:14 (2)

27:33 (4)

3

Reidun Karlsen

198

10:22 (2)

8:40 (2)

43:42 (1)

26:42 (1)

4

Hege Skari

150

9:59 (1)

8:19 (1)

25:38 (1)

5

Miriam Delphin Gulbrandsen

148

45:07 (2)

25:01 (1)

26:25 (2)

6

Sidsel Svarstad

146

19:05 (2)

29:21 (2)

26:28 (3)

7

Hilde Grøneng

48

9:06 (3)

Hilde Håkenstad

48

26:52 (3)

K4 Kvinner 40 - 49 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Liv Hilde Drugli

300

9:41 (1)

8:10 (1)

40:45 (1)

16:12 (1)

24:02 (1)

23:07 (1)

45:01 (1)

2

*

Anne-Berit Vangen

296

10:13 (2)

8:39 (2)

42:40 (2)

23:39 (2)

25:30 (1)

15:25 (1)

3

*

Kari-Anne Fredriksen

291

10:35 (3)

45:36 (3)

18:02 (3)

28:16 (3)

25:23 (3)

16:09 (2)

50:41 (3)

13:12 (1)

4

*

Turid Dehli

288

11:07 (4)

46:49 (4)

18:31 (4)

27:53 (2)

25:34 (4)

16:28 (4)

50:16 (2)

13:29 (2)

5

Pia Neegaard

233

11:14 (5)

9:46 (4)

52:36 (6)

30:52 (4)

30:52 (3)

6

Anne Olaussen

143

9:36 (3)

19:30 (5)

29:43 (2)

7

Oddveig Kvikne Dotterud

92

9:52 (5)

50:38 (5)

8

Brit Tofte

49

17:38 (2)

9

Aud Jorunn Hagesveen

48

16:17 (3)

10

Frale Øyen

45

14:23 (6)

K5 Kvinner 50 - 59 år

29.04

13.05

27.05

10.06

17.06

24.06

19.08

26.08

09.09

23.09

1

*

Oddrun Hovsengen

300

12:10 (1)

10:18 (1)

52:11 (1)

22:40 (1)

29:37 (2)

17:44 (1)

15:00 (1)

2

Marit Valset

247