Stor oppslutning om Strandpromenaden 2012

Postet av Litrim den 27. Feb 2015

Folk fortsetter å strømme til Sørdalskarusellen. I kveld var det 147 deltatere som fullførte kveldens løp som er deltakerrekord for Strandpromenaden. Ida Gjermundshaug Pedersen, Nybygda satte ny rekord for kvinnene i løpet med tiden 40:14,5 drøyt 14 sekunder foran Liv Hilde Druglis rekord fra i fjor. Aller først med god margin til nummer 2 kom Per Christian Lysaker Torgersrud, Eidsiva som dermed ble best av gutta.

Også under kveldens arrangement var det uttrykt vær. Det kom litt regn, men sola kikket også fram dann og vann.

Det tekniske med nytt tidtakeranlegg gikk stort sett veldig greit. Dette var første gang Litrim kjørte systemet alene.

Resultater på nett!
Resultater, link på mobil: m.quicktiming.no

Hele resultatlisten

Ida Gjermundshaug Pedersen var dyktig sliten da hun passerte mål, men godt fornøyd med ny rekord for løpet med tiden 40:14,5.



Det var trangt i start og målområde med båter og folk.

Foto: Birger Johnsen

Flere bilder - Foto Birger Johnsen, Steinar Svennsbakken og Finn Olsen:

Strandpromenaden

Strandpromenaden


Klasse: K0-15
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 111 Sigrid Stakston Åpen 45:24.3 00:00.0
2 261 Hege Lindvik Stubrud Søre Ål IL Åpen 48:47.3 03:23.0
3 74 Pernille Gullikstad Åpen 50:08.8 04:44.5
4 107 Tina Rusten Åpen 51:22.9 05:58.6
5 231 Ida Vågsmyr Engen Mesnali skilag/Team Sjusjøen Åpen 51:42.3 06:18.0
6 195 Tiril Loen Åpen 53:38.1 08:13.8
7 295 Andrea Freng Åpen 56:50.7 11:26.4

Klasse: M0-15
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 110 Petter Stakston Åpen 37:48.4 00:00.0
2 126 Ener Søberg Vaglum Åpen 42:48.3 04:59.9
3 104 Håkon A. Kjonerud Åpen 43:21.2 05:32.8
4 185 Christoffer Henningsen Åpen 43:56.9 06:08.5
5 194 Torjus Loen Åpen 44:55.4 07:07.0
6 115 Håvard Offigstad Åpen 45:22.1 07:33.7
7 84 Isak Skari Berger Åpen 54:50.6 17:02.2
8 134 Kevin Lunde Åpen 56:37.6 18:49.2

Klasse: Trim mix (u/tid)
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
41 Gunnar Henriksen Lillehammer Skiklubb Åpen fullført
154 Ekrem Yerlikaya Statens vegvesen Åpen fullført

Klasse: Aktiv K16-35
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 112 Ida Gjermundshaug Pedersen Åpen 40:14.5 00:00.0
2 205 Therese Sjursen Åpen 41:22.8 01:08.3
3 253 Idunn Stabell Lillehammer IF / Lillehammer IF - Friidrett Åpen 46:02.1 05:47.6
4 118 Line Øverli Andersen Lillehammer IF - Friidrett Åpen 48:18.7 08:04.2
5 269 Hilde Bakken Lillehammer Skiklub Åpen 50:59.4 10:44.9
6 251 Marthe Engen Søre Ål IL Åpen 55:19.4 15:04.9

Klasse: K16-29
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 398 Mathea Gjeitnes Åpen 48:10.1 00:00.0
2 46 Stine Marie Borgen Åpen 48:35.5 00:25.4
3 69 Henriette Hagman Aunaas Åpen 48:38.3 00:28.2
4 120 Eline Mellesdal Dehli Åpen 48:59.2 00:49.1
5 4 Karoline Aasen Bakken Åpen 51:42.3 03:32.2
6 249 Silje Ludvigsen P4 Åpen 52:13.5 04:03.4
7 117 Emilie Aas Åpen 01:07:12.0 19:01.9

Klasse: Aktiv M16-35
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 259 Andreas Aalberg Huse Fossum IF - skiskyting Åpen 36:20.4 00:00.0
2 28 Sondre Ramsrud Åpen 37:09.2 00:48.8
3 229 Kristian A. Kjonerud Lillehammer IF Åpen 38:26.1 02:05.7
4 275 Bleken Magnus Team Sport1 Lillehammer Åpen 38:42.0 02:21.6
5 279 Amund Holtklimpen ROTERUD IL Åpen 38:54.0 02:33.6
6 397 Sindre Tungesvik Åpen 40:13.1 03:52.7
7 285 Kim Sandvold Team Innit Åpen 53:10.8 16:50.4

Klasse: M16-29
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 265 Eirik Bratli Fossum IF Åpen 36:46.6 00:00.3
1 278 Ronny Hafsås Stårheim Åpen 36:46.3 00:00.0
3 267 Lars Buraas HURDAL IL Åpen 38:10.5 01:24.2
4 280 Christian Sæten Team Stredet Åpen 41:06.6 04:20.3
5 272 Espen Østigård Luftkrigsskolen Åpen 43:20.5 06:34.2
6 191 Ole Amund Øvstehage Åpen 44:12.0 07:25.7
7 200 Aleksander Aasen Bakken Åpen 53:05.2 16:18.9
8 116 Thomas Lavik Åpen 01:07:12.4 30:26.1

Klasse: K30-39
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 35 Reidun O. Karlsen Åpen 43:15.3 00:00.0
2 149 Helene Melbø Åpen 43:57.7 00:42.4
3 273 Borghild Ouren Vingrom IL Åpen 45:07.6 01:52.3
4 270 Miriam Nerstad Åpen 46:12.5 02:57.2
5 254 Liv Kjersti Bergman Åpen 49:24.4 06:09.1
6 240 Lena Kristin Engravslia Åpen 50:14.2 06:58.9
7 221 Eli Ytredal Åpen 52:34.7 09:19.4
8 241 Elin Storlien Åpen 56:49.1 13:33.8
9 242 Emma Østerbø SINTEF Raufoss Manufacturing Åpen 57:13.1 13:57.8
10 217 Monica Storhagen Åpen 01:04:24.9 21:09.6

Klasse: M30-39
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 256 Per-Christian Lysaker Torgersrud Eidsiva BIL Åpen 36:08.6 00:00.0
2 12 Frode Nybakken Åpen 36:15.8 00:07.2
3 297 Rune Kvikstad KLUBB IDRETTSKLUBB Åpen 36:59.2 00:50.6
4 226 Per Ola Gasmann Åpen 38:16.1 02:07.5
5 164 Geir Sandbakken Åpen 39:11.2 03:02.6
6 299 Ola Kjørstad Krigsskolen Åpen 39:29.5 03:20.9
7 76 Terje Andre` Wad Andreassen Åpen 40:08.8 04:00.2
8 244 Arnstein Volden Norkart Geoservice as Åpen 41:42.2 05:33.6
9 230 Bjørn Ivar Austrem Madshus Åpen 41:49.1 05:40.5
10 233 Geir Andre Holum-Jakobsen Næroset IL Åpen 42:24.8 06:16.2
11 237 Ola Andersbakken Lillehammer ok Åpen 46:24.3 10:15.7
12 165 Ove Bontveit Åpen 51:21.9 15:13.3
13 268 Sebastian Dransfeld Åpen 52:23.5 16:14.9
14 218 Børre Storhagen Åpen 53:07.6 16:59.0
15 288 Kristian Brenden Tormod Skilag Åpen 53:15.6 17:07.0

Klasse: K40-49
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 82 Hege Skari Åpen 44:16.2 00:00.0
2 22 Miriam Delphin Gulbrandsen Åpen 46:18.6 02:02.4
3 232 Hege Østbye Chutko Åpen 47:39.3 03:23.1
4 257 Kaja Haaland Søre Ål IL Åpen 48:07.2 03:51.0
5 171 Bente Kvernstad Haugen Åpen 48:18.0 04:01.8
6 68 Heidi Hagman Aunaas Åpen 49:56.2 05:40.0
7 64 Linda Breidablik Åpen 51:08.7 06:52.5
8 1 Pia Neegaard Åpen 51:32.4 07:16.2
9 61 Irene Håbrekke Åpen 51:52.4 07:36.2
10 98 Inger Hjorthol Åpen 52:01.6 07:45.4
11 239 Eirin Lodgaard Raufoss IL Langrenn / Raufoss IL Åpen 52:22.3 08:06.1
12 282 Guri Owren VINGROM Åpen 52:42.5 08:26.3
13 51 Anne Olaussen Åpen 52:46.0 08:29.8
14 290 Line Loen Lillehammer Skiklub Åpen 53:39.5 09:23.3
15 235 Ingunn Grewe Norberg Gjøvik sykehus Bil Åpen 55:26.5 11:10.3
16 252 Kjersti A. Kjonerud Åpen 56:18.0 12:01.8
17 96 Kari Strand Båtnes Åpen 59:14.6 14:58.4
52 June Olaussen Friskis&svettis Lillehammer Åpen DNF

Klasse: M40-49
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 10 Geir Strandbakke Åpen 36:22.7 00:00.0
2 23 Ulf Holberg Åpen 38:22.3 01:59.6
3 157 Anders Jøranli Åpen 39:09.5 02:46.8
4 248 Roger Bakkestuen Brøttum IL / SVV BIL Åpen 39:22.7 03:00.0
5 247 Jørn Gunnar Kleven Eidsiva BIL Åpen 39:55.8 03:33.1
6 224 Fritjof Loen Åpen 40:26.7 04:04.0
7 2 Per Martin Johansen Åpen 41:50.7 05:28.0
8 238 Anders Strömvall Sør Fron IL Åpen 42:16.9 05:54.2
9 260 Trond Arne Nordstrand NKGS Åpen 44:55.5 08:32.8
10 255 Tore Owren Vingrom IL Åpen 46:33.5 10:10.8
11 70 Kjell Overvåg Åpen 47:27.8 11:05.1
12 48 Morten Paulsen Åpen 47:32.8 11:10.1
13 396 Erik Thoresen Åpen 47:55.0 11:32.3
14 250 Tennstrand Bernt Mesnali Åpen 48:01.2 11:38.5
15 13 Arnt Erik Andreassen Hageland bil Åpen 48:40.8 12:18.1
16 78 Jan Erik Berger Åpen 54:53.7 18:31.0
17 73 Erik Magnus Ring Åpen 56:09.8 19:47.1
18 300 Halvor Dehli BRØTTUM IL Åpen 56:51.3 20:28.6

Klasse: K50-59
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 281 Anne Størmer Steira IL Forsøk Åpen 46:25.0 00:00.0
2 220 Anne Solås Åpen 48:33.3 02:08.3
3 63 Oddveig Kvikne Dotterud Åpen 48:49.3 02:24.3
4 119 Ragnhild S. Linnerud Åpen 56:05.9 09:40.9
5 193 Oddveig Aasen Bakken Åpen 56:55.0 10:30.0
6 276 Evy Koppervik Lillehammer Skiklub Åpen 01:01:37.7 15:12.7
7 298 Marita Jacobsen SØRE ÅL Åpen 01:03:53.4 17:28.4
77 Marit Valset Lillehammer Skiklub Åpen DNF

Klasse: M50-59
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 20 Vidar Åsly Åpen 38:34.2 00:00.0
2 277 Ulf Johansson Brøttum IL Åpen 41:51.7 03:17.5
3 18 Reinhard Kuhs Åpen 42:28.1 03:53.9
4 17 Morten Thorsrud Åpen 42:55.5 04:21.3
5 42 Roar Mikkelsen Åpen 43:11.9 04:37.7
6 186 Per Solbakken Åpen 43:18.8 04:44.6
7 43 Mikal Bjørnaa Åpen 43:40.0 05:05.8
8 283 Bjørn Bakkelund Gjøvik Kommune BIL Åpen 45:06.5 06:32.3
9 58 Egil Paulsrud Åpen 45:23.4 06:49.2
10 287 Lars Kristian Dahl Lillehammer Skiklub Åpen 46:11.7 07:37.5
11 114 Arve Offigstad Åpen 46:29.5 07:55.3
12 264 Per Brandslien Åpen 47:00.4 08:26.2
13 16 Gudmund Bakken Åpen 47:40.6 09:06.4
14 11 Nils-Jørgen Kristiansen Åpen 48:03.6 09:29.4
15 263 Thorbjørn Bjørnson Åpen 48:16.2 09:42.0
16 56 Hans Petter Schive Åpen 48:35.6 10:01.4
17 100 Guttorm Steig Gunstad Åpen 49:16.4 10:42.2
18 146 Jan Ingar Hagen Åpen 49:25.8 10:51.6
19 271 Erik Peter Skogestad Åpen 50:42.0 12:07.8
20 103 Knut Birger Bakken Åpen 51:49.9 13:15.7
21 245 Leiv Roar Østerhagen Statens vegvesen BIL Åpen 55:37.8 17:03.6
22 188 Anders Owren Åpen 55:50.4 17:16.2

Klasse: K60-69
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 227 Oddrun Hovsengen Åpen 56:55.0 00:00.0
2 50 Jannike Berg Leonhardsen Åpen 01:06:04.6 09:09.6

Klasse: M60-69
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 40 Eivind Nybakken Åpen 42:02.3 00:00.0
2 296 Magne Harald Kvikstad REINSVOLL IF Åpen 45:02.0 02:59.7
3 60 Dag Amundsen Åpen 45:12.3 03:10.0
4 274 Gunstein Wigemyr Lillehammer Skiklub Åpen 47:09.2 05:06.9
5 75 Arnfinn Stubrud Åpen 47:26.0 05:23.7
6 122 Einar Haugen Åpen 47:38.7 05:36.4
7 202 Alfred Unosen Åpen 49:28.0 07:25.7
8 284 Sverre Fossen Lillehammer Skiklub Åpen 49:38.9 07:36.6
9 172 Arne Stonor Åpen 51:41.5 09:39.2
10 49 Helge Leonhardsen Åpen 52:01.5 09:59.2
-->

Klasse: M70+
-->
Plass Stnr Navn Klubb Pulje Tid Diff
1 243 Åge Magne Ludvigsen Eidsiva Åpen 53:41.1 00:00.0




Kommentarer

0 Kommentar

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline